Prémium sporttáplálék kiegészítőket gyártó és forgalmazó cég keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Online marketing manager

Elvárások:

  • min 3 év releváns, gyakorlati tapasztalat marketing, elsősorban online területen
  • Facebook, Youtube, Instagram hirdetési lehetőségeinek ismerete
  • Facebook business/ads manager ismerete
  • Magabiztos kommunikáció
  • Stratégiai tervezési képesség
  • Kreatív fogalmazási készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Angol nyelv min. középfokú ismerete

Feladatok:

  • Elsősorban online, de offline projektek menedzsmentje is
  • Content calendar vezetése
  • Együttműködés a grafikai, sales területekkel
  • Facebook-, Instagram-, Youtube, Google-hirdetések tervezése, koordinálása
  • Kapcsolattartás szponzorált sportolókkal
  • Riportok és prezentációk készítése
  • Influencer kampányok koordinálása
  • Marketing tervek készítése, brand arculat kezelése

Előny:

  • Egyéb online marketing tapasztalat
  • Adobe Photoshop és egyéb szerkesztő szoftverek
  • Sport, mozgás iránti elkötelezettség
  • Egészséges életmód iránti érdeklődés
  • Egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kreatív feladatok
  • Lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

11. kerület

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Nutri8 Sales Group Kft.