A Creative World Kft, mint a Weleda, Himalaya Herbals, Yogi Tea és további nemzetközi márkák kizárólagos magyarországi forgalmazója teljes munkaidőben munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Online marketing koordinátor

FŐBB FELADATOK:

  • Online marketing tevékenység támogatása a brand manager és az ügyvezető által meghatározott irányelvek szerint
  • Social media kampányok tervezése, lebonyolítása
  • Facebook, Instagram és Google AdWords folyamatos kezelése
  • SEO optimalizálás
  • A megvalósított kampányok eredményének elemzése, értékelése
  • A cég weboldalainak és webshopjának kezelése
  • Tartalomírás (blog, hirdetések, kampányok)
  • Online grafikai anyagok elkészítése (Adobe)

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Online marketing eszközök magabiztos használata
    (AdWords, Instagram, Facebook, YouTube, MailChimp…stb.)
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás
  • Szépérzék és grafikai ismeretek
  • Szövegírási gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Precíz, proaktív és önálló munkavégzés
  • UNAS és/vagy WordPress ismerete előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: CREATIVE WORLD Kft.