PannonDiák Iskolaszövetkezet

Online Marketing gyakornok (Junior tanácsadó)

Főbb feladatok, munkák:

  • Magyar és külföldi ügyfelek weboldal teljesítményének elemzése, összefüggések feltárása, megoldási javaslatok készítése,
  • Weboldalak, YouTube csatornák keresőoptimalizálása (onsite és offsite SEO),
  • Árajánlatok, riportok készítése,
  • Grafikusok, webfejlesztők munkájának koordinálása,
  • Kapcsolattartás magyar és külföldi ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony MSc-n
  • Heti minimum 20 óra vállalása hétköznapokon
  • Online technológiai újdonságok, műszaki és matematikai affinitás
  • Erős analitikus készségek
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (ügyfél kommunikáció, szakmai anyagok feldolgozása)
  • Feladatok minőségi, határidőre történő elvégzése
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önállóság

Amit kínálunk:

  • A betanulás után, HO lehetőség
  • Fizetés: Bruttó 1300 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Diákmunka
  • Home office lehetőség

Bérezés:

1.300 - 1.300 Ft/óra (bruttó)

Munkavégzés helye:

1074 Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet