Munkatársakat keresünk cégünk webshopos részlegébe

ONLINE MARKETING ÉS CONTENT MANAGER

munkakörbe.

Ha jól kommunikálsz angolul, és van legalább 1 éves tapasztalatod online marketing manager, vagy szövegíró munkakörben, lelkes vagy és szeretnél egy dinamikus, lendületes csapatban dolgozni, akkor nálunk a helyed! Több, mint 25 éve értékesítéssel foglalkozó, 200+ fős profi szakemberekből álló cégünk növekvő webes csapatába keresünk olyan kollegákat, értékelik, hogy munkájáért elismerik és megbecsülik őket, és támogatják szakmai fejlődésüket. Az Álomékszer által üzemeltetett divat és ékszer termékekkel foglalkozó online áruház üzemeltetőiként azon dolgozunk, hogy gyarapítsuk elégedett vásárlóink számát és pozitív élményt biztosítsunk ügyfeleink internetes vásárlása közben. Légy annak a csapatnak a tagja, akik újra gondolják a vásárlás élményét. „Szenvedélyünk az ékszer!”  - a parfüm és a divat világa.

Csatlakozz hozzánk és a versenyképes fizetésen túl szakmai fejlődést is biztosítunk számodra!

Te rólad mindez elmondható?

Csapatjátékos vagy és kiváló kommunikációs készséggel és sales szemlélettel rendelkezel? Rugalmas vagy és eltökélt, hogy mindkét fél számára sikeres megoldást nyújts? Hajt a vágy, hogy újabb és újabb sikereket érj el? Akkor ez a te tereped!

Feladatok:

  • Online marketing stratégia kialakításában és megvalósításában való részvétel
  • Marketing stratégia nemzetközi szintű kommunikációja, fordítások managelése, marketing kampányok több nyelven való koordinációja, együttműködés a külföldi kollegákkal
  • Promóciók, akciók megtervezése és megvalósítása
  • Social media és hírlevél kampányok tervezése, ütemezése, bonyolítása
  • Facebook Business hirdetések elkészítése, kampány kezelés, elemzése, optimalizás
  • Kapcsolattartás szerződött affiliate partnereinkkel, kuponos oldalakkal
  • Új termékek bevezetése a piacra, termékleírások szövegeinek és grafikai anyagainak megírása
  • Grafikai és szöveges tartalmak előkészítése, megírása
  • Együttműködés a web fejlesztőkkel, grafikusokkal

Elvárásaink a sikeres jelentkezővel szemben:

  • Facebook Business teljes körű, gyakorlott ismerete
  • Valamelyik email hírlevél kezelő rendszer magas szintű ismerete
  • MS Office (excel, word, powerpoint stb.) megfelelő szintű ismerete;
  • Kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Gyors, lendületes, hatékony munkavégzés

Előnyként értékelünk:

  • Felsőfokú angol nyelv-tudás;
  • Egyéb idegennyelv magas szintű ismerete ezek közül: német, olasz, spanyol, lengyel, finn
  • Nyitotság a saját fejlesztésű adatbázisrendszerek kezelésének elsajátítására;

Amit ajánlunk:

  • Egy segítőkész, nyitott gondolkodású, befogadó csapat tagjaként dolgozhatsz;
  • Saját fejlesztésű, stabil technológiákkal dolgozunk, így kreativitásod, újító gondolkodásmódod mindenképpen kamatoztathatod;
  • Mentorálási program
  • Stabil munkahely
  • Fiatal, sikeres csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XII. kerület, Márvány u. 17.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és úgy gondolod, hogy megfelelsz a fent írtaknak, küldd el pályázatod a ”Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: Álomékszer Kft.