HLBS Admin Kft.
Munkatársat keresünk

Online marketing asszisztens

pozícióba.
Magyar tulajdonban lévő, nemzetközi piacon több éve stabilan és sikeresen működő táplálékkiegészítőket, kozmetikumokat és funkcionális élelmiszereket forgalmazó cégcsoportunkhoz keressük új munkatársunkat akár azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Általános adminisztratív feladatok (szerződések, teljesítési igazolások nyomon követése, adminisztrációja)
  • Árajánlatok bekérése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal (grafikus, nyomda, ügynökség)
  • Social media kampányok összeállítása, optimalizálása és menedzselése
  • A közösségi oldalak kezelése, tartalmak gyártása (Instagram, Linkedin, Facebook)
  • Javaslatok hirdetési formákra, célzásra, kampányokra
  • Hirdetések kezelése
  • Hírlevelek menedzselése
  • Kapcsolattartás a webfejlesztőkkel és a grafikusokkal
  • Egyéb marketinggel kapcsolatos tartalomgyártási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Gazdasági, marketing, vagy rendezvény-szervező szakirányon)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Készségszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz és proaktív személyiség, kiváló kommunikációs-és kapcsolatteremtő készség
  • Pontos, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Google Ads kampányok összeállításában, Facebook és Linkedin hirdetésekben szerzett tapasztalat
  • Google Analytics ismerete, elemzési képesség

Amit kínálunk:

  • egészségtudatos életmódot támogató közösség
  • alkalmazottak számára ingyenes edzőterem használat
  • színvonalas munkakörnyezet Buda egyik legszebb részén
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Lajos utca 48.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk fényképes CV-d és motivációs leveled fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintás után.
Cégnév: HLBS Admin Kft.