Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, SEO, ON line marketing Hradec Králové

  • Plat: 25 000 - 40 000 Kč (i více)
  • Místo pracoviště: Hradec Králové
  • Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ing. Vladimír Pozdníček
  • Uložit na později
  • Hlídat podobné nabídky
  • Poslat kamarádovi
  • Do sledovaných
ID: 1407096 značka: A3088 Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

Baví Vás internetové technologie a nejnovější trendy?Máte velmi dobrou orientaci a znalosti?Chcete nabízet a prodávat webová a internetová softwarová řešení?
Pokud jste si odpověděli třikrát ano, máme pro Vás zajímavé pracovní uplatnění v progresívní firmě.
- SŠ/VŠ vzdělání
- praktické zkušenosti z oblasti prodeje a obchodu
- komunikativní přístup, samostatnost
- chuť učit se novým věcem
- osobní nasazení a vlastní ambice
- spolehlivost a seriózní vystupování
- dobrá orientace v prostředí internetu - zaměření na webové technologi

Nabídka

- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP systémy, On Line Marketing a SEO
- samostatnou, zajímavou a tvůrčí práci v dobrém týmu
- příjemný pracovní kolektiv a á firemní kulturu, neformální pracovní prostředí
- možnost pracovat v pohodlí Vašeho domova
- flexibilní pracovní dobu na základě domluvy
- možnost dále se rozvíjet a vzdělávat
- spravedlivý systém odměňování
- velmi široká možnost osobního a profesního rozvoje
- nástup možný ihned/dle dohody

Pracovní náplň

Vyhledávání obchodních příležitostí pro internetové prezentace, e-shopy a internetový marketing.
Kontaktování a akvizice potencionálních zákazníků.
Jednání a péče o současné zákazníky.
Analýza požadavků zákazníků a tvorba nabídek.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Ochrana proti spamu - napište Nejsem robot
Ochrana osobních údajů

A my Vám pošleme aktuální nabídky práce z oborů Obchod-prodej, Informační technologie v okrese Hradec Králové

nebo si nastavte vlastní kritéria

'; } else { res_html = '
'; if (data.title != undefined) { res_html += '' + data.title + '
'; } res_html += data['message']; res_html += '
'; } if (data.hide_form_parts) { $('.form-job-to-email-aside__to-hide').hide(); // zde mohu form zmizet (pozor ajax.success != form.success) } //console.log(res_html); $('.js-subscribe-result').html(res_html); $('#spinner').fadeOut(); }, error: function (data) { $('#spinner').hide(); console.log('An error occurred.'); //console.log(data); }, }); }); $('.email2-wrapper').hide(); var t = 'Nej'; var t2 = 'sem'; var t3 = 'bot'; $('.email2-wrapper input').val(t+t2+' ro'+t3);
Projekt manager - webová řešení
aktivní nabídka
Hradec Králové
PROFI-MEN, s.r.o.
20 000 - 30 000 Kč
Programátor - vývojář webového řešení aplikace v prostředí .NET
před týdnem
40.000,- až 90.000,- Kč (smluvní mzda, i více dle zkušeností)
Brigádník na chystání zboží v e-shopu školních potřeb
dnes
EMADO Hradec Králové, s.r.o.
120 Kč za hodinu
Obchodní zástupce v Automotive (Hradec Králové)
včera
LKQ CZ s.r.o.
40000 - 60000 Kč za měsíc
Speditér, disponent spedice, obchodník HK Home Office
před 5 dny
CRI ameba.eu, s.r.o.
30000 - 70000 Kč za měsíc
Práce z domu
Obchodník/ce - zemědělská technika l auto
Pardubice
Grafton Recruitment Hradec Kralové
dohodou
Obchodník/ce - agrochemie l auto
Pardubice
dohodou
Regionální obchodní zástupce pro severní a východní Čechy
včera
Královéhradecký (okres Trutnov)
ama Czech s.r.o.
33.000 - 45.000 Kč/měsíc
Nákupčí elektronických součástek
před 4 dny
Hronov (okres Náchod)
Personal Náchod
Obchodní konzultant – fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy
před 6 dny
VAŠE SLUNCE a.s.
Nákupčí - hutní materiál
Královéhradecký (okres Náchod)
FreeCon s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc
Královéhradecký (okres Hradec Králové)
Obchodní zástupce
MANPOWER, s.r.o.