Nyomdaipari partnerünk számára nyomdász gépmester pozícióba munkatársat keresünk!

Milyen feladatok várnak Rád?

·A nyomtatás munkafolyamatait az előírt munkautasítások és az általános grafikai szabályok alapján végzed,

·Te ellenőrzöd a gyártott termékek tökéletes minőségét,

·észrevételeiddel segíted, hogy a selejtes termék egyre kevesebb legyen,

·eltávolítod a veszélyes hulladékot a nyomógépről, illetve kezeled azt,

·a nyomógépet minden nap átnézed és karbantartod, hogy sokáig segíthesse munkádat,

·a nyomógépet és környezetét úgy adod át a következő műszakban dolgozó kollégák számára, mint ahogy azt Te is szeretnéd megkapni legközelebb.

Te vagy az ideális jelöltünk, ha

·nyomdász végzettséggel rendelkezel,

·nyomdaiparban 2-3 éves munkatapasztalatot szereztél SM102 típusú Schönwiederes nyomógépen,

·vállalod hétfőtől péntekig a 3 műszakos munkarendet,

·jól tudsz önállóan dolgozni,

·munkádra igényes vagy, feladatodat precízen végzed.

Amit ezért cserébe garantálunk Neked:

·Ingyenes céges buszjárat a műszakokhoz igazítva,

·ha költözöl a munkalehetőség miatt, ingyenes szállással segítünk Téged – 1 évig,

·alapbér plusz kiemelkedően magas műszakpótlékok,

·béren felüli juttatások a próbaidőre is – visszamenőleg, ha sikeresen letöltötted a próbaidőt,

·belépési bónusz a próbaidő sikeres letöltése után,

·anyagi támogatás gyermek születése vagy házasságkötés esetén.

Munkavégzés helye: Zalalövő

Várjuk jelentkezésed!

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.