Mondi Szada Kft.
Munkatársat keresünk

Nyomdász - gépmester, nyomdai segéd

pozícióba.
 Mi
•flexibilis csomagolóanyagot gyártunk, és nyomtatunk
•igazán jó csapat vagyunk

A Mondi globális csomagoló és papírcsoport, amely aktívan vezeti a csomagoló és papíripar jövőjét. Világszerte
26 000 munkatársunkkal, valamint a több mint 30 országban megtalálható üzemeinkkel globálisabbak vagyunk, mint
amire számítanál. Ügyfeleinknek és a világnak kiváló minőségű papírra és kiváló csomagolásra van szüksége, amely
megfelel a célnak, az ára versenyképes, és amelyet úgy terveztek, hogy újra felhasználható, újra hasznosítható vagy
komposztálható legyen. Papír, ha lehetséges, műanyag, ha szükséges.

Főbb feladatok, munkák:

  • A nyomdagépek beállítása, kezelése, üzemeltetése,felügyelete
  • Folyamatos gyártásellenőrzés (minőség és teljesítmény)
  • A klisék és rasterhengerek funkcionális felülvizsgálata
  • Dokumentációk vezetése
  • A termelési adatok rögzítése
  • Próbanyomat ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nyomdaiparban - flexo nyomtatásban - szerzett tapasztalat vagy nyomdaipari végzettség
  • munkakedv :)

Amit kínálunk:

  • 3 szabadnapot hetente (3 nap 6:00-18:00; 3 szabadnap; 3 nap 18:00-06:00)
  • jó csapatot, családias hangulatot, és stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • korlátlan konditerem használatot
  • teljesítménytől függő, versenyképes fizetést
  • plusz még bónuszt is a jól végzett munka után

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

2111 Szada, Vasút utca 13.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük küldje el önéletrajzát, vagy telefonos elérhetőségét.
Cégnév: Mondi Szada Kft.