Szeretne egy biztos hátterű, megbízhatóan üzemelő cégnél dolgozni?
Fontos Önnek a korszerű technológia, és a biztonságos munkakörnyezet?
Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk egy nemzetközi csomagolástervező és gyártó vállalat, mely közel 27 éve szolgálja ki ügyfeleit.

A Pest megyében működő üzemegységük kizárólag élelmiszeripari csomagolóanyagokat gyárt.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: NYOMDÁSZ.

Feladatok:

  • A gépek beállítása, felügyelete,
  • Az ismétlődő megrendeléseknél a megadott paraméterek SOP, SOC betartása,
  • A napi program ellenőrzése, a futó feladatok ellenőrzése,
  • Folyamatos gyártásellenőrzés,
  • A klisék és raszterhengerek funkcionális felülvizsgálata,
  • Dokumentációk vezetése,
  • Meghibásodások, hiányosságok azonnali jelentése közvetlen felettesének,
  • Részvétel az új belépők betanításában.

Elvárások:

  • Legalább 3 év nyomdagépeken szerzett tapasztalat,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Flexo nyomdai gyakorlat,
  • Nyomdaipari végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbéren felül havi bruttó 40 500 Ft. cafeteria,
  • Próbaidő leteltét követően br. 58 650 Ft. egyszeri bónusz,
  • Havi bónusz értékelés alapján,
  • Pihenőnapon vállalt túlóra esetén 100%-os pótlék, egyéb napon 30%,
  • Bejárástámogatás, céges buszos bejárási lehetőség,
  • Kedvezményes étkezés a helyi kantinban, reggeli péksütemény,
  • Metro áruház dolgozói kártya,
  • Próbaidő után után céges mobiltelefon-flottához való kapcsolódás lehetősége kedvezményes tarifával,
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Könnyűipari mérnök
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

Egyéb információk:

  • MŰSZAKOK: műszakrendnek megfelelően heti 4 vagy 3 munkanap (minimum havi két szabad hétvége biztosított): 4 hetes munkanapon: 6.00 órától 18.00 óráig, 3 hetes munkanapon: 18.00 órától 06.00 óráig.
  • Munkavégzés helye: Pest megye.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk friss, magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda