Nyomdász (8277)

nyomdász munkatársat keresünk!

Világszerte több mint 15.000 munkavállalót foglalkoztató vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a Pest megyei Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Partnerünk részére keresünk új munkatársat azonnali belépéssel nyomdász pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

·         Nyomdagépek beállítása, kezelése, üzemeltetése, felügyelete.

·         Folyamatos gyártásellenőrzés (minőség és teljesítmény).

·         Klisék és rasterhengerek funkcionális felülvizsgálata.

·         Dokumentációk vezetése.

·         Termelési adatok rögzítése SAP-ban.

·         Próbanyomatok ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         Gépkezelő munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat.

·         Pontos, precíz, elkötelezett, minőségi munkavégzés.

·         Műszakos munkarend vállalása.

Előnyök:

·         Nyomdaipari végzettség vagy iparági tapasztalat.

·         SAP ismerete.

Amit nyújtunk:

·         Biztos nemzetközi háttér.

·         Határozatlan idejű munkaszerződés.

·         Versenyképes személyi alapbér (éjszakai, vasárnapi pótlék) + Cafetéria.

·         Bejárás támogatása (km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező                                településekről, illetve Budapestről).

·         Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs.

·         Tanulási, fejlődési lehetőség.

Cégnév: Karrierjob.hu