BACHL Kft.
Bővülő csapatunkba

Nyomdász

munkatársat keresünk.
A BACHL Hőszigetelőanyag- gyártó Kft hőszigetelő anyagok és PE fólia gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

Flexo nyomdagép kezelése
gépek gépészeti és technológiai beállítása, üzemképes állapotban tartása
gépek gépkönyv szerinti tervszerű karbantartása
gépkönyvek, az előírt dokumentumok, jelentések vezetése
folyamatosan ellenőrzi a gépek megfelelő működését

Az álláshoz tartozó elvárások:

középfokú szakirányú iskolai végzettségr
ugalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes, elkötelezett személyiség
több műszakos és/ vagy folyamatos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Flexo gép kezelésében való jártasság
fóliagyártás területén szerzett végzettség vagy gyakorlat
targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
gépkezelői, gyártásban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Nyelvtanulás támogatása, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

5091 Tószeg

A "Jelentkezem" gombra kattintással kérjük, küldje el magyar nyelvű Szakmai önéletrajzát.
Cégnév: BACHL Kft.