Európában meghatározó szerepet betöltő,dinamikusan fejlődő műanyagipari vállalat részére keresünk nyomdászokat.

Akinek feladata lesz:

  • Betanítás után a nyomdagép beállítása, átszerelése, indítása, üzemeltetése,
  • A gyártás végrehajtása a szakmai vezető utasítása, valamint a gyártási program alapján,
  • Az általa üzemeltetett gépek előkészítése, rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása,

Elvárásunk:

  • Szakirányú végzettség (nyomdaipari) vagy műszaki végzettség
  • Min. 1 év nyomdai tapasztalat,
  • Nyitottság az új technológiákra, tanulni vágyás,
  • Dinamizmus, önállóság,
  • Színlátás,
  • Folyamatos munkarend vállalása: 12 órás műszakok

Előnyt jelent:

  • Folyamatos munkarendben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil svájci háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát várjuk a Jelentkezem gombra kattintva.

Eng.számHB/09-FOGL/000763-11/2020

Cégnév: Arus Personal Kft