Grafton Recruitment

Irkafűzőgép kezelő (5-18-41174/PR)

Feladatok:

Mind termékeiben és munkakörülményeiben igényes, moderngép parkkal rendelkező nyomdai partnerünk bővülés miatt IRKAFŰZŐGÉP KEZELŐ kollégát keres.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:
- Kötészeti gépek kezelése (pl.: irkafűző,ragasztó-kötő stb…);
- Puha táblás kötések elvégzése (pl.: marketing anyag, használati útmutató stb..);
- Az elkészült termékek ellenőrzése

Elvárások:

Amire mindenképp szükséged lesz:
- Hasonló területen szerzett releváns tapasztalatra;
- Középfokú végzettségre;
- 2 műszakos munkarend vállalása H-P (6:00- 14:30; 14:30- 22:00);
- Légy motivált és tanulékony.
Előny: 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit a megbízónk kínál:

Amit a cégtől fogsz kapni:
- Motiváló bónusz havonta;
- Túlórázási lehetőség ( műszak hosszabbítása);
- Utazás támogatás gépkocsival 15 Ft/km vagy a bérleted 86%-a;
- Amennyiben könnyedséget jelent, céges busszal a pályaudvartól, vasútállomástól vagy a hév állomástól céges busszal visznek ki az ipari parkba.
Munkavégzés helye: Gödöllő ipari park, jól megközelíthető M31 –es útvonal végén.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.