Családias, biztos háttérrel rendelkező nyomdaipari partnerünk keresi új kollégáját az alábbi munkakörbe:

Nyomdai operátor

Amik a feladataid lesznek:

  • Festék szolgáltatása a nyomdagépekhez
  • Megfelelő színkódú szín kikeverése keverőgéppel recept alapján
  • Visszaérkező festékek bevételezése
  • Egyszerű kimutatások készítése SAP-ban
  • Vezetőt és a technikus tájékoztatója a műszaki problémákról
  • Munkaterület tisztán tartása

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Hosszú távú elkötelezettség
  • Rugalmas, akár éjszakai és hétvégi műszak vállalása
  • Előny, de nem feltétel: nyomdaiparban szerzett tapasztalat és targoncavezetői engedély
  • Barátságos személyiség, könnyen tud kis csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

  • Családias vállalat, igazi megbecsülés
  • Nettó 250.000-300.000 Ft/hó
  • Nettó 24.000 Ft cafeteria
  • 100%-os BKK bérlettámogatás
  • 21Ft/km üzemanyag támogatás és 100%-os tömegközlekedési bérlettámogatás
  • Nettó 180.000-200.000 Ft éves bónusz
  • Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Nyomdász

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budaörs

Kezdés rugalmasan, megbeszélés szerinti időpontban.

Cégnév: ADECCO KFT. BUDAPEST OFFICE