Nyomdai előkészítő grafikus

Leírás

Győrben található gyártó Partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Nyomdai előkészítés a festőüzem számára
  • Klisé file-ok ellenőrzése a rajzzal/művelettervvel való egyeztetése
  • Klisék előkészítése a szükséges minőségben és mennyiségben
  • Digitális nyomtatáshoz szükséges grafikai szerkesztés és a nyomtatandó file-ok megszerkesztése, nyomtatók beállítása, próbanyomatok készítése
  • Színprofilok kezelése
  • Digitális nyomtatók beállítása
  • Nyomatok előkészítése digitális nyomtatóra
  • Kapcsolattartás a német anyacéggel és a magyar társosztályokkal

Elvárások

  • Nyomdaipari ismeretek
  • Adobe Illustrator program magas szintű ismerete
  • Adobe Photoshop magas szintű program ismerete

Előny:

  • Kiadványszerkesztői, grafikus, nyomdász végzettség
  • Műszaki rajz szabályok ismerete
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Német nyelvtudás

#helpingnorthwhitecollar
Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkavégzés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Cafeteria
  • Teljesítménypótlék
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Győr

Cégnév: Trenkwalder Kft