BIGPRINT HUNGARY Kft.
Bővülő csapatunkba
munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

     Ügyfelek által küldött grafikai anyagok ellenőrzése és nyomdagépekre történő előkészítése
     Kreatív grafikai koncepciók, látványtervek készítése
     Szoros együttműködés az ügyfélszolgálattal és a társosztályokkal
     Vektoros vágófájlok készítése
     Előkészített grafikák optimális, költséghatékony elrendezése a nyomtatandó alapanyagokra

Az álláshoz tartozó elvárások:

     Min. 2–3 év nyomdai területen szerzett tapasztalat
     Adobe programcsalád (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat) magas szintű ismerete
     Digitális nyomda- és vágógépek ismerete
     Nyomdaipari RIP szoftverek ismerete
     Látványtervezésben, nyomdai előkészítésben való tapasztalat
     Jó problémamegoldó-készség
     Lendületes, rugalmas, önálló és precíz munkavégzés
     Monotonitástűrés, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

     német nyelvtudás
     SCROLL, ArtiosCAD, CorelDRAW ismerete

Amit kínálunk:

     Hosszú távú munkalehetőség;
     Változatos munkavégzés;
     Dinamikusan fejlődő cég, biztos háttérrel;
     Fiatal, lendületes csapat, kellemes munkahelyi légkör;
     Kétműszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Mérnök
  • Könnyűipari mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1095 Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel a JELENTKEZEM gombra kattintva

Cégnév: BIGPRINT HUNGARY Kft.