PANTOPRESS NYOMDA Kft.

Nyomdai CTP operátor

Az 1995 óta működő Pantopress Nyomda Kft. megnövekedett vevői igények indukálta kapacitásbővítés miatt, azonnali munkakezdéssel + 1 fő CTP operátort keres 1 műszakos munkarendbe.

Főbb feladatok, munkák:

- grafikai állományok ellenőrzése
- aktív együttműködés a társosztályokkal
- kilövés készítés
- proof készítés
- Scroll vállalatirányítási program napi használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

- általános CTP ismeretek, nyomdai alapismeretek
- a grafikai programok teljes körű ismerete
- fájl kezelő és PDF ellenőrző programok ismerete
- a nyomdai nyomtatási elvárások pontos ismerete
- a nyomdai kilövések készségszintű ismerete
- precíz, önálló, igényes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Más nyomdában, vagy hasonló nyomdai területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Javadalmazás: hazai viszonylatban kimagasló bérezés.
Extra: Megbecsülés, támogatás a szakmai fejlődésben. Segítőkész kollégák.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 - 400.000 Ft

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Déli utca 15c.

Önéletrajza, jelentkezése mellé kérjük csatolja az iskolai végzettségét igazoló dokumentum másolatát!

Cégnév: Pantopress Nyomda Kft