Nemzetközi marketinges

A LIFETILT a hazai piac meghatározó táplálékkiegészítőket forgalmazó vállalata. Csapatunkba keresünk fő állású, Budapest, XIII. kerületi munkavégzéssel Nemzetközi marketinges munkatársat.

Fő feladatok:

  • Nemzetközi marketing stratégia elkészítése megjelölt országokra
  • Marketingstratégia fejlesztése és integrálása a nemzetközi piacra
  • A magyar piac nagyobb kampányainak implementálása a külföldi célországokra
  • A piac feltérképezése és monitorozása, ennek megfelelően javaslattétel, és a marketing terv módosítása
  • Árstratégia kidolgozása együttműködésben az értékesítési vezetővel
  • Javaslattétel értékesítési csatornákra; online és offline egyaránt
  • Kapcsolattartás a project managerrel és a szakmai vezetővel
  • Monitorozás és kapcsolattartás; ügynökséggel, külföldi partnerekkel és influenszerekkel
  • Marketing budzsé kezelése
  • Social media trendeket ismerete és követése, javaslattétel együttműködési partnerek személyére

Olyan csapattagot keresünk, aki:

  • gazdasági végzettséggel bír marketing szakirányon
  • 3-5 év szakmai tapasztalattal rendelkezik nemzetközi marketing területen
  • kiváló az angol nyelvtudása szóban és írásban egyaránt
  • rugalmas, agilis személyiségű
  • kreatív és innovatív
  • project szemléletű
  • proaktív

Előny:

  • lengyel piacismeret
  • lengyel nyelv ismerete
  • GoogleAds tapasztalat
  • táplálékkiegészítők ismerete, hasonló piacon szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Változatos munkakör
  • Támogató, korrekt vezetés
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Folyamatos fejlődés támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk elnyerte a tetszésedet, fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk nettó fizetési igényed megjelölésével.

Cégnév: LifeT!LT Food Kft.