A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Műszaki Szakíró Német Nyelvtudással/ Technical Writer / Technischer Redakteur (EH)

Feladatok:

  • NÉMET és angol nyelvű műszaki és marketing szövegek, dokumentációk, katalógusok (összeszerelési utasítások, használati utasítások, telepítési utasítások, rendszer-utasítások, termékleírások, felhasználói kézikönyvek, szállító biztonsági adatlapok) műszaki rajzok és egyéb műszaki információk alapján történő összeállítása, átdolgozása, fordítása, lektorálása szorosan együttműködve a termékmenedzsmenttel,
  • A műszaki dokumentáció tartalmára és elrendezésére (layout) vonatkozó szabványok meghatározása, szerkesztése, ellenőrzése szerkesztői útmutató segítségével;
  • Lektorálás;
  • Műszaki dokumentumok létrehozása nyomtatható, webre felvihető vagy elektronikus formában;
  • Grafikai, multimédia programok, folyamatok és technológiák alkalmazása;

Elvárások:

  • Felsőfokú (műszaki) végzettség;
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat (MŰSZAKI SZERKESZTŐ, SZAKFORDÍTÓ, NYELVI/MŰSZAKI LEKTOR, SZAKÍRÓ, SZAKSZÖVEGÍRÓ, TOLMÁCS, TECHNICAL WRITER, INTERPRETER, TRANSLATOR, GRAPHIC DESIGNER, ÜBERSETZER, TECHNISCHER REDAKTEUR, GRAFIKDESIGNER)
  • Tárgyalási/anyanyelvi(!) szintű NÉMET és kiváló angol nyelvtudás;
  • Műszaki termékek és szolgáltatások működésének a megértése;
  • Pontos és gyors fordítási képesség;
  • Jó kommunikációs képesség.

Munkavégzés helye: Budapest

Cégnév: Tech People Hungary Kft.