POWER BELT Kft
Munkatársat keresünk

Műszaki termékmenedzser

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki menedzseri, termékfelelősi feladatok ellátása
  • A hozzá tartozó termékkörök piaci lehetőségeinek folyamatos felmérése, új termék piacra juttatása, menedzselése, konkurencia elemzés
  • Potenciális ügyfelek megkeresése, vevőkkel való kapcsolattartás
  • Menedzser-asszisztens munkájának koordinálása, folyamatos ellenőrzése
  • Vevői ajánlatok készítése, nyomon követése, vevői megrendelések rögzítése
  • Beszerzés, készletnyilvántartás, készletkezelés
  • Vevőkkel történő napi kommunikáció írásban és szóban
  • Vevőlátogatás Magyarország területén
  • Külföldi partnerekkel törté folyamatos kapcsolattartás, külföldi tárgyalásokon való részvétel, ártárgyalások lefolytatása (angol nyelven)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás (napi szintű angol nyelvű levelezés, telefonos kommunikáció, külföldi partnerekkel tárgyalás lefolytatása)
  • Utazási hajlandóság (bel- és külföldön egyaránt)
  • Microsoft Office programok beható ismerete: Excel, Outlook, Word.
  • Kereskedelemhez való affinitás
  • Kitartó, felelősségteljes, stressz tűrő személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség, pontosság
  • Proaktív szemlélet, önállóság, kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • További idegen nyelvek ismerete
  • Műszaki kereskedelmi területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Képzettségnek és tudásszintnek megfelelő versenyképes bérezés
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Céges autó
  • Mobiltelefon
  • Laptop
  • Megbízható, stabil munkahely, együttműködő csapatmunka
  • Azonnali munkakezdés
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Teljes munkaidő, egy műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1194 Budapest, Hofherr Albert utca 38.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, nettó bérigény megjelölésével!

Cégnév: POWER BELT Kft