A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Műszaki termékmenedzser (ZJ)

Feladatok:

  • Adott termékcsoportok, termékportfólió folyamatos koordinálása, nyomon követése és fejlesztése;
  • NPI-hoz kapcsolódó feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás más részlegekkel és az anyacéggel;
  • Termékfejlesztésben való részvétel;
  • Gyártási dokumentációban való közreműködés;
  • A piaci igények összegyűjtése a külföldi értékesítő munkatársaktól, leányvállalatoktól;
  • Portfólió változások kezelése a különböző adatbázisokban.

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség;
  • Gyártási környezetben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat;
  • Aktív, tárgyalóképes NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Jó szervezőképesség, rugalmasság;
  • Preferált lakhely: Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunaharaszti, Alsónémedi, Dabas, Budapest-dél.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti környéke

Cégnév: Tech People Hungary Kft.