Grafton Recruitment

Műszaki termékmenedzser (4-23-41149/PR)

Feladatok:

Nemzetközi hátterű partnercégünk keresi újdonült munkatársát MŰSZAKI TREMÉKMENEDZSER munkakörbe. Ha szívesen dolgoznál egy világpiacon tevékenykedő vállalat újdonsült tagjaként és szereztél már néhány év tapasztalatot műszaki értékesítési (árajánlat adás) területen, a te figyelmedbe ajánljuk ezt a lehetőséget!

Íme, ezekre a feladatokra számíthatsz termékmenedzserként:

- árajánlatok elkészítése, elemzése, és lekövetése a termékrendszerek kapcsán,
a cégtermékek telepítési specifikációinak megtervezése, kivitelezésben való tanácsadás,
- kapcsolattarás a cég meglévő partnerivel, szoros együttműködés a vevőszolgálattal és a gyárral,
- új, potenciális ügyfelek felkutatása,
- szállítási idők eszkalációja és priorizálása,
- folyamatos kommunikáció az értékesítési csapat tagjaival a termékrendszerekről és specifikációkról,
- esetenként aktív részvétel az ártárgyalásokban.

Elvárások:

Amennyiben az alábbiak is stimmelnek, te lehetsz a befutó jelentkező:

- szereztél már 1-2 év tapasztalatot kereskedelmi szférában,
- érdekelnek a műszaki területek, van affinitásod elmélyedni az építőiparban,
- felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel,
- szívesen és jól tárgyalsz, megvan benned az értékesítői véna :),
- kommunikációképes az angol nyelvtudásod,
- agilis és asszertív személyiség vagy.

Amit a megbízónk kínál:

Munkádat pedig az alábbiakkal honorálják:

- hosszútávon karrierútra és előrelépési lehetőségekre számítgatsz,
- lapos szervezeti struktúrában végezheted munkádat, ahol könnyen léphetsz kapcsolatba a cég menedzsmentjével,
- multinacionális környezet ellenére a cég légköre családias.

Továbbá:
- az a alapbéren kívül bónusszal, autóval, laptoppal és mobiltelefonnal támogatnak.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Újhartyán

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.