Trenkwalder Kft.
Szolnokon lévő, gépkereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:

Műszaki termékmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • Precíziós gazdálkodási eszközök termék portfóliójának menedzselése
  • Beszerzési és értékesítési stratégia meghatározása
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Tárgyalások előkészítése és lebonyolítása
  • Műszaki árajánlatok kidolgozása és szerződések előkészítése
  • Szakmai tanácsadás és oktatások lefolytatása
  • Szervizmérnöki feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki mérnöki végzettség (gépész, vagy villamosmérnök)
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Ms office
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Támogató munkakörnyezet
  • Vonzó juttatási csomag: fix béren kívül, bónusz, céges autó, cafetéria, szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Szolnok

Cégnév: Trenkwalder Kft