HM Zrínyi Nonprofit Kft.

Munkatársat keresünk

Műszaki szerkesztő

pozícióba.

A HM Zrínyi Nonprofit Kft. magas szakmai színvonalon lát el elsősorban honvédelmi célú szolgáltatási tevékenységet. Közel 260 kiemelkedő szakértelemmel és tapasztalattal rendelkező munkatársunkkal állunk partnereink rendelkezésére.
A HM Zrínyi Nonprofit Kft. több évtizedes múlttal rendelkező Zrínyi Kiadója a magyar hadtörténeti és hadtudományi könyvkiadás igényes és meghatározó szereplője. Könyvek mellett rendszeres és eseti kiadványok megjelentetésével is foglalkozik, valamint kiemelt célja az ifjúság megszólítására alkalmas honvédelmi nevelést segítő kötetek kiadása.
Csatlakozzon a nagy szakmai tudással rendelkező Kiadónk csapatához, és legyen az új műszaki szerkesztőnk!

Főbb feladatok, munkák:

  • A Zrínyi Kiadó gondozásában megjelenő kiadványokkal kapcsolatos munkafolyamatok koordinálása a kézirat beérkezésétől a nyomdába adásig
  • Részvétel a kiadványmenedzsmentben
  • A kiadásra szánt könyvek szerzői kéziratával és a hozzájuk tartozó illusztrációkkal kapcsolatos követelmények egyeztetése a szerzőkkel és szerkesztőkkel
  • A beérkezett kéziratok tartalmának műszaki ellenőrzése
  • Tipográfiai terv készítése
  • Esetenként tördelés
  • Nyomdai árajánlat és kalkuláció kezdeményezése, igénybejelentés a nyomda felé
  • A nyomdából érkező műszaki példányok ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Nyomdai előállítási árak általános piaci ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Adobe CC, CorelDraw)
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

Társaságunk családbarát munkahelyen biztosít hosszú távú, biztos munkalehetőséget munkavállalói számára. Az alapbér mellé kiemelkedő juttatási csomagot nyújtunk, melynek néhány eleme a teljesség igénye nélkül:

  • Mobiltelefon, korlátlan interneteléréssel
  • Többféle választható Cafeteria-elemből álló juttatási rendszer
  • Hozzájárulás az egészség- és önkéntes nyugdíjpénztárhoz
  • Születési és iskolakezdési támogatás
  • Kedvezményes családi üdülési lehetőség a honvéd üdülőkben
  • Térítésmentes orvosi ellátás a Honvédkórház szakrendelésein

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Tördelő, DTP operátor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1024 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 7-9.

A "jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével.

Cégnév: HM Zrínyi Térképészeti és Kommunikációs Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.