BECK AND PARTNERS Kft.
Van tapasztalatod szövegírásban, VAGY szívesen kipróbálnád magad ezen a területen?

Komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv Partnercégünk most JUNIOR-MEDIOR- SENIOR kollégák jelentkezését is várja TECHNICAL WRITER pozícióra!

Ha műszaki végzettséggel rendelkezel, jó az angol nyelvtudásod, úgy gondolod jól írsz és kommunikálsz, szeretnél új területre evezni, műszaki szakszövegeket írni VAGY máshol írtál már szövegeket, ide mindenképp érdemes jelentkezned!

Ügyfelünk 2001 óta van a piacon, a budapesti csapat jelenleg 120 fős, fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

Csatlakozz hozzájuk, írásra fel!

Műszaki szakszövegíró

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki szakszöveg írása,
  • Dokumentumok létrehozása, amelyek segítik az adott termék vagy szolgáltatás használatát és alkalmazását,
  • Formázás, grafikai, multimédia, folyamatok és technológiák használata.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi MŰSZAKI végzettség,
  • Pályakezdő VAGY 1-4 éves tapasztalat szövegírásban műszaki területen,
  • Középfokú AKTÍV angol nyelvtudás,
  • Termék vagy szolgáltatás működésének gyors megértése,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Skandináv munkakultúra (családbarát, emberközpontú),
  • Támogató fiatalos csapat,
  • Megbecsülés,
  • Ambíciók támogatása,
  • Továbbképzések biztosítása,
  • Hosszú távra terveznek a felvételt nyert kollégákkal,
  • Élvonalbeli fejlesztési technológiák és projektekben való részvétel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki érdeklődés, műszaki végzettség, műszaki területen szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú angol nyelvtudás,
  • Fordítói tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest , HOME OFFICE lehetőséggel,
  • Munkaidő: heti 40 óra, rugalmas munkavégzéssel,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.