Partnerünk széleskörű mérnöki szolgáltatást nyújt technológiai csőszerelés, valamint vegyipari berendezésgyártás területén. Ceglédi lokációban keresünk műszaki rajzoló, szerkesztő kollégát egy határozott idejű projekt munkára, azonnali kezdéssel.

Műszaki rajzoló, szerkesztő (Gépészeti műszaki támogató technikus)

Feladatok

A pozícióval járó feladatok:

  • kivitelezési munkálatok helyszíni műszaki támogatása változások nyomonkövetése,
  • rögzítése kiviteli dokumentációk ellenőrzése,
  • rögzítése rendszeres írásos riportok készítése (ütemterv, anyagfelhasználás, változások stb.)

Követelmények

  • közép vagy felsőfokú műszaki végzettség;
  • gépészeti területen szerzett tapasztalat (preferáltan csőszerelés, hegesztés, vegyipari gépek);
  • MS Office ismeretek ( előny az alábbi szoftverek ismerete: Inventor, AutoCAD, Plant 3D, NavisWorks, BIM 360, Planrada );
  • angol vagy német nyelvtudás szükséges szóban, és írásban;
  • nagyobb ipari építkezéseken szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • motiváló bércsomag
  • lakhatási támogatás ( szállást tudunk biztosítani)
  • szakmai kihívások
  • önállóság

Munkavégzés helye

Cegléd

Cégnév: Randstad Hungary Kft.