Terció-Sales Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Bővülő csapatunkba

Merchandiser, polcfeltöltő

munkatársat keresünk.
20 éve a piacon, megbízható, elismert ezen területen elsők között.
Több multi céggel is sikeres együttműködéssel, munkavállalóink elégedettek és hosszú távon tervezhetnek velünk.

Főbb feladatok, munkák:

Miskolcon hiper, szupermarketbe élelmiszer és vegyi árú polcok feltöltése, árak, szavatossági idők ellenőrzése, másodlagos kihelyezések  megvalósítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Jó fizikumú, precíz, megbízható, gyakorlatias, FIFO elv szerinti munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Együttműködő, feladat centrikus személyiség. Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Hosszú távú, biztos együttműködés. Jogtiszta bejelentett bérezés teljes munkaidőben.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

160.000 - 200.000 Ft

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, József Attila utca 87.

Telefonon: 0630/640-3023 telefonszámon.
Cégnév: Terció-Sales Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.