BECK AND PARTNERS Kft.
Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Média kommunikációs szakember

Főbb feladatok, munkák:

  • Médiatervező és médiavásárló csoportok ügyfélkörének szakmai támogatása elsősorban stratégiai média tervezés, kampányértékelés, ügyfél anyagok írásában
  • Kampány teljesülési riportok, háttéradatok futtatása, szakmai érvek megfogalmazása, célcsoport specifikus elemzések készítése
  • Versenytársak, médiapiac, valamint egyedi médiatémák elemzése, prezentációk írásában való részvétel
  • Média tréningek szervezése házon belül, iparági hazai, és nemzetközi hírek figyelése, megosztása
  • Hatékonyságot segítő adatbázisok kezelése, esetileg fejlesztésekben való részvétel
  • Szoftverek gyakorlati használatában eseti avagy céges oktatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Iparági szoftverek teljes körű használata pl.: WDBA, Arianna, Gemius Explorer, AdexPlusXL, AdexSpot XL, egyéb adatkezelő toolok
  • Média iparági kommunikációs szemlélet
  • Analitikus, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Kiemelkedő precizitás, igényes munkavégzés
  • Ügyfélorientáltság

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • Home office lehetőség
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, bejárás támogatás, céges telefon

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.