Hotel Sétány Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Marketingmenedzser

Legyél részese a közvetlen Balatonparton elhelyezkedő egyik legizgalmasabb exkluzív szálloda csapatának.

Főbb feladatok, munkák:

  • a Kenese Bay Garden csapatának tagjaként kreatív ötletekkel támogatni a szállodánk marketing tevékenységét,
  • weboldal szerkesztés, a weboldalra kerülő tartalmak minőségének ellenőrzése,
  • szállodacsoport-szintű kampányok tervezése, kivitelezése, után követesé,
  • részvétel az éves marketing- és költségtervezésben,
  • nyomtatványok, POS marketing anyagok ellenőrzése,
  • fotózások lebonyolítása, szervezése,
  • külsős partnereinkkel történő együttműködés koordinálása, támogatása (pl. online ügynökség, grafikai ügynökség, PR kommunikációs ügynökség).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Fontos, hogy legyen legalább 2-3 éves munkatapasztalatod marketing területen kereskedelmi vagy szolgáltató cégnél. Előny, ha már dolgoztál az idegenforgalomban.
  • Fogalmazz szépen és nyelvhelyesen magyarul!
  • Beszélj folyékonyan angolul, és előny, ha németül is beszélsz!
  • Szeress új ismeretségeket kötni, légy kíváncsi másokra!
  • Legyél önálló, jól szervezett és precíz!
  • A siker lebegjen a szemed előtt!

Amit kínálunk:

Csatlakozz csapatunkhoz és éld ki kreativitásod a szállodai marketing területén! Ha szeretsz új helyeket megismerni, tettre készen várod a kihívásokat, bírod a pörgést és érdekel a szállodák világa, jelentkezz hozzánk!

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8174 Balatonkenese, Parti sétány

Jelentkezés gombra kattintva kérjük küldje el fényképes önéletrajzát

Cégnév: Hotel Sétány Kft.