Kisznyér és Társa Kft.
Munkatársat keresünk

Marketingmenedzser

pozícióba.
Német prémium ruházati és cipő márkákat forgalmazó, 3 üzlettel és 3 webáruházzal, valamint több mint 40 ezer Facebook és Instagram követővel rendelkező dinamikusan fejlődő budapesti cég, IV. kerületi irodájának csapatába keres szövegírásban, tartalomfejlesztésben jártas marketingmenedzser munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég marketing folyamatainak teljeskörű menedzselése a marketing stratégia alapján
  • Tartalomfejlesztés: landing page-k, hírlevelek, blog és PR cikkek írása
  • PPC és értékesítési fókuszú online kampányok menedzselése, optimalizálása
  • Online és offline marketing kampányok kidolgozása, megvalósítása, optimalizálása
  • Új marketing eszközök/csatornák feltérképezése és bevezetése
  • Marketing kampányok hatékonyságának mérése, kimutatások, statisztikák készítése
  • Folyamatos ötletelés, brainstorming
  • Szoros együttműködés a marketing aszissztenssel és a grafikussal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-4 év valós marketing menedzser tapasztalat
  • Szövegírásban, fogalmazásban való magasfokú készség
  • Online és offline marketing területén szerzett tapasztalat
  • Facebook, Google Ads, Google Analytics és Remarketing eszközök ismerete
  • Mailchimp hírlevél küldő szoftver ismerete
  • Adobe Photoshop és Microsoft Office eszközök ismerete
  • Felsőfokú végzettség marketing területen
  • Angol nyelvtudás legalább középszinten

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai ismeret öltönyök és üzleti férfi ruházat témakörben
  • Szakmai ismeret kényelmi-, gördülő talpú- és gyógycipők témakörben

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, versenyképes fizetés
  • Célok elérése esetén bónusz
  • Munkához szükséges eszközök teljeskörű biztosítása
  • Igényes irodai munkakörnyezet
  • Kényelmes munkarend: Hétfő-Péntek (8-16 óra)
  • Metróközeli, könnyen megközelíthető iroda
  • Profi, fiatalos csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Változatos, kreatív feladatok
  • Folyamatos marketing továbbképzések, tanfolyamok

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1042 Budapest, Árpád út 44.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Kisznyér és Társa Kft.