A piacon sikeresen tevékenykedő, Helit Kereskedelmi Kft,  országos marketing feladatainak az ellátására, a XI. kerületi központjába

marketingmenedzseri

munkakörbe

várja mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkánkban és megfelelnek a felsorolt feltételeknek.

Feladatok:

  • A társaság piacvezető pozícióját támogató, sikeres marketing stratégia kidolgozása, és a megvalósításának koordinálása
  • Budget tervezés és kontrolling
  • Az értékesítést ösztönző trade marketing aktivitások tervezése és vevőcsatornákra bontott kivitelezése
  • A Helit Kft. marketingkommunikációs tevékenységének működtetése és továbbfejlesztése (on-line és print eszközök egyaránt, de csak BTL)
  • A Budapesti és agglomerációs gasztronómia felmérése piackutatással
  • Tudatos, elemzés és személyes tapasztalat alapú csatorna és kategória stratégia kialakításában való részvétel
  • A csatorna és kategória stratégia marketingkommunikációs részének implementálása
  • Országos és egyedi marketingaktivitások megszervezése
  • A társaság egységes arculatának, image-énak, marketing oldalról való erősítése
  • A saját márkák tudatos managelésének új szintre emelése
  • A piaci lehetőségek naprakész ismerete, marketing információs rendszer működtetése
  • Szakmai és céges találkozókon való részvétel, illetve azok magas színvonalú megszervezése
  • A munkatársak munkájának irányítása
  • Folyamatos együttműködés az ügyvezetővel, a kereskedelmi és egyéb osztályok munkatársaival
  • Rendszeres negyedéves riportok készítése és prezentálása a vállalatvezetés felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 éves, sikeres marketingvezetői tapasztalat a HORECA/ nagykereskedelem/kiskereskedelem  területén
  • Marketing szakirányú végzettség
  • Kreativitás
  • Kezdeményezőkészség és eredmény-orientáltság
  • Kiváló szervezőkészség és elemző képességek
  • Nagy munkabírás
  • Mobilitás
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • Nyitottság a kihívásokra
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű, számítógép ismeretek

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • Rendszeres tanulási és fejlődési lehetőségek
  • A Helit Kft. marketing menedzsere az egész budapesti és agglomerációs gasztronómiára véleményformáló hatással lehet és kell legyen a saját munkáján keresztül
  • Ez egy hatalmas lehetőség, felelősség és egy izgalmas kihívás is egyben

Előnyök:

  • Friss, mélyhűtött, szárazáru élelmiszer nagykereskedelemben/kiskereskedelemben/vagy HORECA területen szerzett, marketingvezetői tapasztalat
  • SAP program ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A mennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel a feltételeknek, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát és pályázatát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva.

Határidő: 2020.november 30.

A pályázatára kérjük, hogy írja rá:

  • marketingmenedzser
Cégnév: HELIT KFT