BMM RETAIL HU KFT.
Csatlakozz hozzánk

Marketinges

pozícióba!
  • Cégünk idén immár 10. éve látja el az Under Armour márka hazai kizárólagos forgalmazói teendőit, egyben pedig a hazai Under Armour márkaüzletek üzemeltetésének feladatát. Ebben a 10 évben a cég stabil és folyamatos növekedést ért el, ami természetesen döntően a márka egyre dinamikusabb fejlődésének köszönhető, mely globálisan, európai szinten, de hazai viszonylatban is igaz. Az UNDER ARMOUR mára már egy globális és komplex sport brand, mely azonban még mindig rengeteg tartalékkal rendelkezik, így a márka további térnyerése a hazai piacon is szinte garantált.

Főbb feladatok, munkák:

Az Under Armour sportruházati márka hazai képviseletére keressük jövőbeni marketinges kollégánkat.
A pozícióhoz tartozó feladatok:
- Havi/negyedéves/éves marketing tervek készítése, azok végrehajtása
- Kapcsolattartás az anyacég európai központjával
- Támogatott sportolókkal/csapatokkal való kapcsolattartás
- Online marketing kampányok megtervezése, lebonyolítása
- Social media aktivitások megtervezése, koordinációja, végrehajtása
- Márkaboltok kampányainak koordinálása
- PR

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mindenképp az ideális jelöltek között számolunk veled amennyiben:
- Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel
- Szóban és írásban is jól és biztosan kommunikálsz angolul
- A marketing valamennyi területét ismered és szívesen alkalmazod
- Hosszabb távon is ezen a területen tervezel dolgozni
- Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel a marketing területén

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Amennyiben elvárásainknak megfelelsz, úgy a pozíció elnyeréséhez további előnyt jelent:
- Sportos életvitel, a sportok szeretete
- Nemzetközi márkával szerzett munkatapasztalat
- Referencia munkák/kampányok
- Magas fokú kreativitás és proaktivitás
- Nyitott, pozitív, energikus személyiség

Amit kínálunk:

Lehetőséget kínálunk, hogy napjaink legdinamikusabban fejlődő globális sportmárkájának hazai népszerűsítésében vezető szerepet tölts be, magas színvonalon valósíts meg márkamegjelenéseket, kampányokat, úgy az online térben, mint márkaboltjainkban. Fantasztikus sportolókkal dolgozhatsz együtt egy fiatalos, dinamikus csapat tagjaként, melynek során rengeteg új tapasztalatra is szert tudsz tenni. Mindehhez versenyképes bérezést és rugalmas, kötetlen munkarendet kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Csörsz utca 14-16.

A JELENTKEZEM gombra történő kattintás után kérjük küldd el, fizetési igény megjelölésedet is tartalmazó, fényképes szakmai, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat. Egy jó motivációs levél nagy előnyt jelenthet.

Cégnév: BMM RETAIL HU KFT.