Target Media Group Communications Kft.

marketinges

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • Nemzetközileg elismert márkákhoz kapcsolódó és magyarországi marketing kampányok, akciók megtervezése és kivitelezése
  • Kampány eredményesség mérése
  • Online és offline marketing tevékenység szervezése és harmonizálása
  • Marketing stratégia kialakítása, megvalósítása az értékesítési célokkal, költségvetéssel összhangban
  • Piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése, költségek meghatározása
  • Új marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése
  • A vállalat egyéb szervezeteinek marketing támogatása
  • Az online sales csatorna üzleti tervének megvalósítása email marketing, lead generálás, PPC, display, affiliate, social media eszközök felhasználásával
  • Különböző online marketing kommunikációs eszközök rendszerben való kezelése
  • Médiavásárlás és médiatervezés koordinálása
  • Hatékony terv létrehozása és külső, valamint belső marketingkommunikáció kiépítése
  • Adatbázis építés menedzselése

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség
  • Min. 5 éves marketing területen szerzett tapasztalat
  • Széleskörű szakmai ismeretek az online marketing eszközök terén (PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS office ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Önállóság, ugyanakkor csapatban is képes dolgozni
  • Problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Képszerkesztő programok (Adobe photoshop, illustrator) felhasználószintű ismerete
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Target Media Group Communication Kft.