Az Új-Ház Centrum Hofstadter Építőanyag centrum új munkatársat keres

MARKETINGES

munkakörbe.

Te kellesz a csapatunkba, ha:

  • Nemcsak, hogy ismered a mai modern online trendeket, de szívesen, bátran és kreatívan posztolsz ezeken a felületeken, és ezt bizonyítani is tudod.
  • Unod már az állandó enteriőr képeket és van új ötleted.
  • Kreativitásod által új megvilágításba tudsz helyezni egy téglát vagy egy ajtót is.
  • Nem riadsz meg, ha azt mondjuk a TikTok feljövőben van.
  • Igazi közösségi ember vagy, ismered a csoportok erejében rejlő lehetőséget.
  • Ha van egy jó ötleted, tényekkel és számokkal meg tudod győzni a vezetést erről.
  • Kedves és segítőkész vagy, és szívesen ötletelsz közösen értékesítői csapatunkkal, akik minden termékünket mélységében ismerik.
  • Tudod, hogy egy jó „ping” az, ami célkonverziót teljesít.
  • Kiválóan forgatod a riportokat, a mutatószámok összefüggését ismered.
  • Az irány meghatározásnál motiválnak a riportok alapján levonható következtetések.
  • Az alábbi kulcsszavak olvasása közben lelki szemeid előtt látod, mit is szeretnénk:
    • email marketing
    • SEO
    • SEM
    • CRO
    • PPC
    • Content marketing
    • Social Marketing
    • Keresztmarketing és partnerkapcsolatok
    • Analitika, adott felülethez

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • Cégcsoportunk Márkaépítése és -fejlesztése az arculati elemeken és a tartalmi megjelenéseken keresztül, kiemelten az Online tér folyamatosan fejlődő világában.
  • Értsd az elemzéseket, tudd, hogy ha valamit meg kell valósítani, kihez kell fordulnod az alábbi témákban: webshop, weboldal, hirdetési elhelyezések, grafika, programozó, szolgáltató esetében.
  • Online ügynökség munkájának irányítása és kontrollja, ami mellett marad időd a kreativitásra.
  • Offline megjelenések koordinálása, az arculati követelményrendszernek megfelelően.
  • Kreatív briefek írása ügynökség számára.
  • Marketing költségvetés összeállítása, azok kontrollja és költség optimalizálása.
  • Kimutatások készítése, adatok összehasonlítása.
  • A marketing stratégia meggyőző prezentálása vezetőség felé.
  • Hosszú és rövidtávú marketing stratégia kidolgozása és folyamatos fejlesztése, összhangban az újHáz Centrum márkaelemeivel.

Amit mi kínálunk cserébe:

  • Több vállalatból álló cégcsoportunk 20 éves működésével biztosított stabil jövőképet.
  • Fiatalos, összetartó közösséget.
  • Elégedett, szuper csapatot.
  • Állandó pörgést és jó hangulatot.
  • Modern, kellemes irodakörnyezetet.
  • Lehetőséget az önállóságra és a kreativitásod kibontakozatására.
  • Egyre növekvő és fejlődő szervezetet, melyben megtalálhatod szakmai és egyéni fejlődéscéljaidat.

A mi sztorink:

20 éve vagyunk az építőiparban, és szenvedélyesen szeretjük, ez idő alatt nagyon hosszú utat jártunk be. Sikereinkben óriási szerepe volt és van kollégáinknak, melyekért hálásak vagyunk nekik. Minőségi kapcsolati hálónk van beszállítókkal, partnerekkel, ügyfelekkel, hálózati tagokkal, melyre büszkék vagyunk. Mindig a legjobbra törekszünk, és ezért fáradhatatlanul dolgozunk. Csapatunk összeszokott, őszinte, kedves emberekből áll, és nagy dobásra készülünk!

Előny:

  • Elegendő angol nyelvtudás a trendek követéshez.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2085 Pilisvörösvár, Budai út 18/c.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Cégnév: Hofstadter Építőanyag Centrum Kft.