Blue Zone Zrt.

Marketing vezető, growth hacker

A Blue Zone egy független, magyar hátterű cég, melyet a házhozszállításban jártas, haladó szellemiségű üzleti szakemberek alapítottak, hogy egy innovatív, új házhozszállítási koncepciót hozzanak a magyar piacra. Célunk, hogy megfizethető, kényelmes, jövőbe mutató és legfőképpen vásárlóközpontú házhozszállítási szolgáltatásunkat tegyük széles körben elérhetővé.  Az alapoktól építünk egy stabil, jó vállalati értékekkel rendelkező céget és munkakultúrát, kiskapuk és multis sallangoktól mentesen.

Főbb feladatok, munkák:

A marketing vezető, growth hacker munkatárs munkája elengedhetetlen pillére a Blue Zone sikerének. Fő feladata az új felhasználók szerzése, rendelések növelése fizetett és organikus marketing eszközökkel.

Nálunk lehetőséged lesz
  • Egy új márka piaci bevezetésére,
  • Innovatív marketing koncepciók kidolgozására és végrehajtására,
  • A teljes tervezési és végrehajtási folyamat menedzselésére,
  • Agilis módszertanok elsajátítására.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:
  • Lelkes, újító személyiség vagy, szeretsz építeni,
  • Ambiciózus vagy, nem ijedsz meg a változástól,
  • Bátran képviseled, amiben hiszel,
  • Szereted a struktúrákat, szereted a káoszt feladatokra bontani,
  • Ismered ezeket a fogalmakat: CPC, CAC, CLTV,
  • Képes vagy következetesen végigvinni, amit elkezdesz: nem nyugszol, míg el nem készül,
  • Képes vagy nyomás alatt is teljesíteni, és képes vagy humorral kezelni a nehéz helyzeteket, és a következő lépést keresed mindig. Ebben egy remek csapat támogat majd.
  • Lázba hoz a következő szavakból legalább három: gerilla kampányok, growth hacking, digitális marketing, adat alapú döntéshozás, új brand bevezetése…
  • Van legalább 1-3 év munkatapasztalatod, preferáltan hasonló környezetben,
  • Ideális esetben voltál már ügyfél és ügynökségi oldalon is,
  • Agilis metodológia tudás előny, de nem követelmény,
  • Angol nyelvtudás előny, de nem követelmény.

Amit kínálunk:

Miért jó nálunk dolgozni?
  • Lehetőséged lesz az önálló, felelősségteljes munkára (el is várjuk), szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kapsz.
  • Sokoldalú és kreatív munkakörben dolgozhatsz,
  • Később csapatot is építünk köréd,
  • Együtt dolgozol majd és tanulsz majd olyan kollégáktól, akik korábban a legnagyobb online kereskedőknél töltöttek be ügyvezetői és egyéb magas pozíciókat, értik a modern marketing világát.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Buda-part tér 2.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.
Cégnév: Blue Zone Zrt.