A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Marketing csapatunk élére az alábbi pozícióba új kollégát keresünk:

Marketing Vezető

Feladatok:

  • Online és offline marketing terület vezetése
  • Marketing célok kitűzése és megvalósítása a vállalati értékesítési céloknak megfelelően
  • Marketing költségek tervezése, utánkövetése, menedzselése, kapcsolódó riportolási és adminisztrációs feladatok
  • Tartalomfejlesztési terület:
    • Weboldalak, webshopok, social media (Facebook, AdWords, LinkedIn, Google helyek), blog, hírlevél, egyéb online és vállalati kommunikációs anyagok, tartalmak fejlesztése, moderálása angol és magyar nyelven
    • Szoros együttműködés a társterületekkel az online tartalomfejlesztés és social media tekintetében
  • Kampánymendzsment terület:
    • Online hirdetési csatornák (Facebook, Google Ads, Twitter, LinkedIn) menedzselése és teljes kampánymendzsment a marketing költség/árbevétel tervek és riportok alapján
    • Értékesítési, kihasználtsági, költség/árbevétel kimutatások, riportok készítése és elemzése
  • Vállalat arculati megjelenésének fejlesztése
  • Belső vállalati kommunikáció (például intranet)
  • POS anyagok fejlesztése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (új üzletágakhoz kapcsolódó feladatok: például weboldal, webshop és POS anyagok)
  • Modern irodai környezet
  • Medicover egészségbiztosítási csomag
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Támogató vezetőség

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Marketing (elsősorban online marketing) területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Dinamikus, határozott és együttműködő személyiség
  • Eredményorientált, motiváló vezető
  • Google Ads, Facebook és LinkedIn hirdetési felületek, Analytics ismerete
  • EDM szerkesztő (például Maileon), képszerkesztő (például PhotoShop vagy Canva), valamint SearchConsole alapfokú ismerete
  • Felhasználó szintű Excel, PowerPoint, és WordPress ismeret
  • Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével és bérigény megjelölésével lehet.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Cégnév: Medicover Egészségközpont Zrt.