IFK-AMPRON Kft.

Exkluzív composit kerámia úszómedencék gyártásával és kivitelezésével foglalkozó tatai uszodatechnikai cég keres export tevékenység segítéséhez MARKETING vezető munkatársat.
Ausztriai irodával és bemutató teremmel rendelkezünk .

Marketing vezető

Dinamikusan fejlődő felső kategóriás medencék gyártásával foglalkozó cég téged keres.
Feladatod építsd ki a termék és a cég arculatát ami tükrözi a medencék magas minőségét és a gyártás egyediségét.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kampányaink / akcióink kitalálása, indítása, azok sikerességének nyomon követése
  • Marketing & Sales stratégiák megvalósítása online térben
  • Online platformjaink menedzselése, fejlesztése (weboldal, social platformok( Insta, FACE, Linkedin))
  • Grafikai mechanizmusaink koordinálása
  • Szöveges tartalmaink megkomponálása
  • Rendszeres kimutatások, statisztikák készítése
  • Az éves online sales tervünk teljesülésének ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az IT-val, fejlesztőinkkel
  • Nemzetközi trendek, innovációs lehetőségek/ötletek felkutatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Online marketing területen szereztél már tapasztalatot
  • Tevékenykedtél már online platformokon, ismerősen hangzik: Google ads, Google Analytics, SEO/SEM, mérőkódok, konverzió)
  • Agilis vagy és tudsz projektszerűen gondolkodni, dolgozni
  • Informatikai tudásod az átlag-felhasználónál erősebb
  • Angol nyelvtudásod tárgyalóképes
  • Önálló, produktív és proaktív vagy.
  • Kreatív vagy és szívesen foglalkozol reklám tervek megvalósításával, a kezdeti folyamatoktól fogva

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőséget egy folyamatosan fejlődő magyar vállalatnál
  • szakmai szempontból izgalmas, változatos projekteket
  • családias hangulatú, fiatalos, lendületes, rugalmas munkatársakat
  • segítőkész , szakmai ügyvezetőt, melyen napi szinten jelen van a cég életében
  • magasan kiemelkedő bérezést, béren felüli teljesítmény orientált bónuszokat
  • céges autót, laptopot, mobiltelefont
  • fejlődési lehetőséget, karriert
  • stabil fizetést.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • 2890 Tata, Ipari Park

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2890 Tata, Ring utca

A fényképes önéletrajzot a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.
Cégnév: IFK-AMPRON Kft.