MARKETING VEZETŐ pozícióba keresünk munkatársat partnerünk részére, amely Magyarországon piacvezető szerepet tölt be a területén, mint szoftverfejlesztő és szolgáltató vállalat.

Marketing Vezető

Feladatok

  • A marketing stratégia kialakítása és megvalósítása a vállalati célkitűzések mentén
  • A marketing csapat vezetése, motiválása és koordinációja
  • Marketing csatornák és marketing elemek kialakítása
  • A piac és a versenytársak folyamatos monitorozása, értékelése
  • Temékbevezetés menedzselése és kommunikációja
  • Szoros együttműködés a termékfejlesztési, kereskedelmi és ügyfélkapcsolati területekkel
  • A vállalat hivatalos weboldalának tartalmi frissítése és karbantartása
  • A közösségi média felületek menedzselése - a hirdetőkkel, médiával való folyamatos kapcsolattartás

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Marketing vezetői pozícióban szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Az aktuális trendek ismerete, új ötletek és irányok megfogalmazásának képessége
  • Előnyt jelent az informatikai területen szerzett jártasság, a piac ismerete
  • Vezetői készségek
  • Üzleti szemlélet és egyben ügyfélközpontúság
  • Adaptív, kreatív, ambiciózus személyiség
  • Elemzőkészség, analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • Céges autó használat
  • Piacvezető vállalat, stabil háttér
  • Modern eszközpark és irodai környezet
  • Könnyen megközelíthető lokáció

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.