Best Beauty Kft.
Munkatársat keresünk

Marketing vezető

pozícióba.
A Best Beauty Kft., a területén piacvezető Best Lashes Pro és Best Brows Pro márkák tulajdonosa, marketing csapatába új kollégát keres. Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy fiatalos, lendületes és folyamatosan bővülő szépségipari cégnél elhelyezkedni.

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketing stratégia kialakítása - magyar és nemzetközi piacokon egyaránt
  • Marketing költségek tervezése, figyelemmel kísérése
  • Marketing aktivitások, kampányok tervezése, lebonyolítása
  • Webshop termékekkel kapcsolatos marketing feladatai (termékleírások, sliderek, kiemelések)
  • Belső csapat és ügynökségek szakmai irányítása
  • Kreatív anyagok, csomagolások tervezésének felügyelete
  • Social média felületek (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube) tartalomstratégiájának kialakítása
  • Rendezvények szervezésében aktív részvétel
  • Kapcsolattartás szakmai partnerekkel
  • Piaci trendek, újdonságok és versenytársak figyelése, nyomonkövetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat komplex marketing feladatkörben
  • Legalább 2 év vezetői gyakorlat
  • Stabil, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Határozott, magabiztos fellépés és kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Kiváló esztétikai érzék és kreativitás
  • Proaktív és szorgalmas személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szépségipari tapasztalat
  • E-commerce tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távon számítunk munkatársainkra
  • kihívást és folyamatos fejlődésre ösztönző feladatokkal foglalkozunk
  • biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is lehetőség van
  • stabil háttér, versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Tinódi utca

Fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzodat kérjük, a jelentkezés gombra kattintva juttasd el hozzánk

Cégnév: Best Beauty Kft.