DEBRECEN INTERNATIONAL AIRPORT Kft.

Marketing vezető

A Debrecen International Airport Kft. folyamatosan bővülő csapatába keresi lendületes új munkatársát, akinek fontos a stabil, támogató háttér, versenyképes jövedelem, az összetartó, barátságos légkör, az exkluzív munkakörnyezet, valamint a hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség.
A társaság minden munkatársa arra törekszik, hogy képviselje a szakmaiság alapvető értékeit és az európai mezőnyben versenyképes repülőteret üzemeltessen.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kommunikációs csatornák, eszközök működtetése, fejlesztése, javaslattétel új eszközök bevezetésére
  • Üzleti igények és stratégia alapján költségtervezés
  • Vállalati rendezvények, vevő-és partnertalálkozók szervezése, koordinálása
  • Sajtótájékoztatók előkészítése, megszervezése, lebonyolítása
  • Marketing kampányok tervezése, nyomon követése
  • Kampányok, rendezvények hatékonyságának mérése, kimutatások készítése
  • Szoros együttműködés a management tagokkal
  • Jó kapcsolat kiépítése és fenntartása a helyi és országos döntéshozókkal, hatóságokkal, kormányzati szervekkel
  • Szponzori-partneri hálózat bővítése
  • Háttéranyagok, döntés-előkészítő dokumentumok, összefoglaló riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kapcsolódó felsőfokú végzettség (marketing, kommunikáció, PR)
  • Minimum 4-5 éves releváns tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Stratégiai gondolkodás, rendszer és üzletszemlélet
  • Nyitott, könnyen teremt kapcsolatot az emberekkel
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • Széles kapcsolati-és hálózati tőke

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Rendezvényszervezésben releváns tapasztalat
  • Sajtótájékoztatók szervezése szerzett tapasztalat
  • Szövegírói tapasztalat
  • Online és offline marketing aktivitások ismerete

Amit kínálunk:

  • Barátságos, segítőkész, lendületes és fiatalos csapat
  • Hosszú távon, kiszámítható munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkakörülmények
  • Sokrétű, változatos projektek, színes feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

4030 Debrecen, Mikepércsi út

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.
Köszönjük szépen!
Debrecen International Airport csapata

Cégnév: AIRPORT-DEBRECEN Kft.