Marketing szakértőt (online fókusszal)

keresünk.

FELADATOK:

  • Online kampányok teljes körű menedzselése (Google AdWords, Social felületek)
  • Hírlevélküldés menedzselése, tartalmak koordinációja
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Közösségi média felületeink napi szintű kezelése (Facebook, LinkedIn, Instagram)
  • Együttműködés grafikus munkatársakkal
  • Alapblog, honlap tartalmainak optimalizálása (SEO)

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • Legalább 2 év online marketinges tapasztalat
  • Facebook business manager, Google Analytics, Google AdWords ismerete
  • Strukturált gondolkodás, önálló munkavégzésre hajlandóság
  • Pontos, precíz és gyors munkavégzés,
  • Motiváltság, jó problémamegoldó és elemző képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás;

ELŐNY:

  • Felsőfokú végzettség marketing területen
  • Közgazdaságtani, pénzügyi érdeklődés
  • Tapasztalat tartalomoptimalizálás (SEO) területén

AJÁNLAT:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó munkakörülmények
  • Tartós home-office lehetőség
  • Innovációra nyitott, támogató vezetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Az Önéletrajzokat várjuk a HOLD Alapkezelő munkatársánál a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HOLD Alapkezelő Zrt.