A MITT-NET Kft. marketing szakértő munkakörbe keres új kollégát a felsoroltak szerint.

Feladatok:

  • A cég megjelenésével kapcsolatos felületek teljeskörű irányítása
  • A cég arculatának kidolgozása
  • Honlap létrehozásában való közreműködés, javaslatok
  • Értékesítést támogató marketing anyagok kidolgozása
  • Prezentációs anyagok készítése az ügyfelek, ill. a vezetőség számára
  • Szolgáltatások menedzselése
  • A cég tevékenyéségébe tartozó szolgáltatások kommunikációs anyagainak összeállítása
  • Konkurencia folyamatos monitorozása
  • Aktív kapcsolattartás a társcégekkel és a kiemelt ügyfelekkel

Igényelt végzettség és gyakorlat:

  • Marketing szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Online marketing ismeretek
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • MS Office alkalmazások haladó ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Mit kínálunk?

  • Sikeres vállalat megbecsült tagjaként, lendületes csapat, nagyszerű munkakörnyezet és motiváló juttatási csomag várja az új munkatársat.
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Napi 8 órás munkaidő

Jelentkezni a elektronikus úton, önéletrajz küldésével, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: MITT-NET Kft.