A Hoffmann Group Európa vezető vállalata a minőségi szerszám kereskedelem területén. A vállalat ütemes fejlődése a több mint egy milliárd eurónyi éves forgalmi adatokban is tükröződik.

Rendkívül sikeres magyarországi csapatunkba keresünk precíz, jó szervező készséggel, kellő szakmai ismerettel rendelkező munkatársat a következő pozícióra:

MARKETING SZAKEMBER

Feladatok:

  • Marketing specialistaként felel az országspecifikus marketingtevékenységek irányításáért és végrehajtásáért
  • A magyarországi marketinges kollégával, a globális marketinggel foglalkozó kapcsolattartójával és a magyarországi regionális értékesítési vezetővel konzultálva meghatározza a marketing- és kommunikációs prioritásokat
  • Aktívan támogatja a különböző marketingprojektek, például vásárok, ügyfélrendezvények tervezését, szervezését és végrehajtását, valamint a globális és helyi promóciók irányítását
  • Felel az országspecifikus közösségi médiajelenlétért, a hírlevelek küldéséért, valamint a sajtókapcsolatok kialakításáért és fenntartásáért
  • Támogatja az összes online marketingtevékenység fejlesztését és a weboldal tartalmának karbantartását tartalomkezelő rendszereken keresztül
  • Ellenőrzi a külső szolgáltatókat és együttműködik velük
  • Támogatja a magyar nyelvű, kiterjedt termékkatalógus frissítését, valamint minden egyéb kommunikációs tevékenységet, pl. új termékek bevezetését, prospektus frissítéseket, online marketingkampányok végrehajtását.
  • Részt vesz a marketing költségvetés tervezésében és ellenőrzésében, valamint az elfogadott tevékenységek és azok hatásának nyomon követésében

Elvárások:

  • Marketing szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angolnyelv-tudás szóban és írásban (min. C1)
  • Legalább 3 éves tapasztalat hasonló felelősségi körrel rendelkező pozícióban
  • Megalapozott piaci ismeretekkel és ideális esetben műszaki termékek (gépi forgácsolás, méréstechnika, kéziszerszámok, üzemi berendezések, egyéni védőeszközök) marketingjében szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • A layout és grafikai programok (pl. InDesign vagy Photoshop) magabiztos használata, valamint a digitális eszközök (pl. Google Analytics, MS Dynamics) alapszintű ismerete feltétel
  • Csapatszellem, rendkívül jókommunikációs, szervező és kreatív kifejező készség
  • Felelősségteljes dinamukus, pontos munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Online marketing és kampánymenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Németnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos továbbképzési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye: budapesti és pest megyei homeoffice

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el angol és magyar önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Hoffmann Hungary Quality Tools Kft.