Hella Hungária Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Marketing Specialista (magyar, cseh és szlovák IAM piac)

pozícióba!
A Hella GmbH & Co. KGaA a 100 legnagyobb német ipari vállalat és a világ 50 legnagyobb autóipari beszállítók egyike. Az utángyártott pótalkatrészek képviseletének ellátása érdekében - elsőként a régióban -1993-ban alapította magyarországi leányvállalatát. Mint az autóipari gyártástechnológia és innováció úttörője, világítástechnikai, autóvillamossági, gépjármű diagnosztikai, valamint precíziós pótalkatrészek értékesítésével foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketing feladatok ellátása a magyar, cseh és a szlovák IAM (Independent Aftermarket) piacon
  • Központi marketing kampányok adaptálása és megvalósítása digitális és hagyományos platformokon
  • Helyi marketing promóciók és kommunikáció ösztönzése
  • Vásárok és rendezvények megtervezése, megszervezése és lebonyolítása a Fair department támogatásával.
  • POS aktivitások szervezése nagykereskedői és garázs szinten a központi stratégiához igazodva
  • Éves marketing budget-tervezés az értékesítési tevékenységekhez igazodva
  • Központi marketing stratégia implementálása helyi szinten
  • Key Account ügyfeleket megcélzó termékpromóciók megtervezése
  • Key Account ügyfelek marketing hozzájárulási költségének kezelése
  • Értékesítés marketing anyagokkal és kampányokkal való támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Marketingeszközök átfogó ismerete
  • Releváns tapasztalat digitális marketing terén
  • Magas kommunikációs készség többfunkciós csapatban való munkavégzéshez (termékmenedzsment, értékesítés, logisztika stb.)
  • Analitikus gondolkodás (statisztikák, piaci adatok stb. elemzése aktivitási tervek létrehozásához)
  • Kereskedelmi tudatosság (marketing költségvetés megtervezése és egyensúlyban tartása)
  • Kritikus gondolkodás (marketing ajánlatok elbírálásához)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Cseh vagy szlovák nyelv ismerete előny

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Forgách utca 17.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a várható kezdési időpont megjelölésével.

Cégnév: Hella Hungária Kft.