Mit szólnál ahhoz, ha

egy tőzsdén jegyzett hazai cégnél dolgozhatnál?

Tetszene, hogy nem kell minden jó ötletedre megvárni a külföldi anyavállalat jóváhagyását, mivel mindenről mi döntünk

házon belül?

Ha a fentiek szerinted is jól hangzanak, akkor építsd karrieredet a
CIG Pannónia Biztosítónál,

MARKETING SPECIALISTA

pozícióban!

Izgalmas, komplex, szakmai feladatok várnak rád:

  • A Te felelősséged lesz, hogy a különböző vállalati rendezvényeken minden flottul menjen;
  • Része leszel a különböző marketing kampányok tervezésének, lebonyolításának és értékelésének;
  • Számítunk rád a social felületek kezelésében is;
  • Feladataid közé fog tartozni a vállalat és ezen belül kiemelten az értékesítés támogatása különböző marketing eszközökkel:
    • hírlevelek elkészítése, publikáció koordinálása;
    • szóróanyagok, termékanyagok, egyéb reklám anyagok megrendelése, kezelése, nyilvántartása;
  • Kapcsolattartás marketing és PR ügynökségekkel.

Ha tetszenek a feladatok, érdekelnek a kihívások, akkor még néhány ok, amiért érdemes hozzánk csatlakoznod:

  • Növekedési pályára állt vállalatunk, aminek sikeréhez aktív marketing eszközökkel Te is hozzájárulhatsz;
  • Mivel kicsi a csapat, számítunk szakmai meglátásaidra, ötleteidre akár egy kampányról, akár egy folyamatról legyen szó.
  • Új irodánkban a
    kényelem és egészséges munkakörnyezet az alap.
  • A versenyképes juttatások mellett folyamatosan azt vizsgáljuk, mivel tudunk még jobban motiválni.

Sikerrel pályázhatsz hozzánk, ha:

  • Min. 4-5 év marketing területen szerzett tapasztalattal rendelkezel, ha ebből van ügyfélrendezvények lebonyolításában szerzett tapasztalatod akkor nagy előnnyel pályázol;
  • Felsőfokú marketing vagy gazdasági végzettséged van és középfokon van az angol nyelvtudásod;
  • Ismered és tudod kezelni a különböző social felületeket;
  • Ha bármilyen grafikai programot ismersz, azt előnynek tekintjük;
  • Proaktív, energikus és rugalmas vagy.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésedet a megpályázni kívánt  pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt.