ZerLux Hungary Kft
Munkatársat keresünk

Marketing specialista

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Aktív részvétel a brand és trade marketing stratégiák tervek, és operatív feladatok kialakításában, kidolgozásában és megvalósításában
A márka-, és termékismeret fejlesztése, növekedési lehetőségek felkutatása
Piac,- és márkaelemzés elsősorban social media felületeken (LinkedIn, Facebook, Instagram)
Nemzetközi kiállításokon való aktív részvétel, kapcsolatépítés,
Arculattervezés, egységes megjelenés biztosítása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú végzettség – Marketing szakirányon,
Alapvető műszaki jártasság, technológiai cégeknél szerzett tapasztalat előny
Social media marketing, kifejezetten LinkedIn ismerete,
Alkalmazott, magas szintű Excel és PowerPoint tudás
Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (ALAP FELTÉTEL, mivel a napi munkavégzéshez tartozik az angol nyelv használata)
Grafikai tervezésben való jártasság előny,
Erős analitikus képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

nemzetközi üzletfejlesztésében szerezhető tapasztalat
versenyképes bérezés
egyedi, speciális termékkörrel történő munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Jelentkezéshez kérem csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: ZERLUX HUNGARY KFT.