Vállalatunk magyar tulajdonú ruházati disztribútor társaság, mely meghatározó szerepet tölt be a közép-európai promóciós, munkaruházat nagykereskedelmi piacon. Vállalati kultúránk meghatározó értékei a rugalmasság, a nyitottság, a tanulási hajlandóság, munkaorientáltság és az ügyfélcentrikusság. Kismamánk helyére, marketing tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk az alábbi pozícióra.

MARKETING SPECIALISTA

(határozott idejű szerződéssel)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Részt veszel a Vállalat marketing stratégiájának tervezésében és megvalósításában
  • Kampányokat tervezel és valósítasz meg, amelyek a stratégiai célokkal összhangban növelik az értékesítési eredményeket és konverziót generálnak
  • Részt veszel a marketing anyagok fejlesztésében, létrehozásában és gyártásának koordinációjában
  • Hozzájárulsz a vállalat belső és külső kommunikációjához
  • Termékkatalógus struktúráját/forgatókönyvét kialakítod, gyárttatását koordinálod
  • Felelős vagy a vállalati webes tevékenységért (Weboldal, hírlevél, social media)
  • Beszerzel és menedzselsz POS anyagokat
  • Szorosan együttműködsz a társosztályokkal és a vezetőkkel (elsősorban beszerzés, értékesítés)

Mit várunk Tőled?

  • Legalább 2 éves tapasztalatot szereztél marketing területen, ideértve online és offline marketinget is
  • Ismered és használod a Photoshopot, vagy egyéb grafikai szoftvert
  • Kiismered magad a social media kampányokban: használtál már Facebook, Instagram Ads eszközöket
  • Szívesen támogatnál egy fiatalos és dinamikus kereskedelmi csapatot marketing ötletekkel, arculat kialakításával és frissítésével
  • Aktívan használod szóban és írásban az angolt (munkád során aktívan kell angolul kommunikálnod a hirdetési felületeken és a beszállítókkal)

Előny

  • Fotózásban és katalógusszerkesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása 15 Ft/km, vagy tömegközlekedési bérlettámogatás
  • Fejlődési lehetőség (Idegennyelvi motivációs program)
  • Stabil, fejlődő fázisban lévő munkahely
  • Jó munkakörülmények
  • Fiatalos csapat és munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Gyár utca 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el magyar és angol nyelvű, aktualizált önéletrajzát,a Profession felületén vagy az önéletrajzban megjelölt bérigénnyel.

Cégnév: UTT Europe Kft.