Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MARKETING SPECIALISTA

(16-1077)

pozícióba.

Feladatok:

  • Influencerek felkutatása, kapcsolattartás, EMEA szinten a hálózat kiépítése,
  • Online és közösségi média marketinghez kapcsolódó tevekénységek és hirdetési felületek kezelése,
  • Fogyasztói marketing kommunikáció stratégia kiépítése,
  • A cég megoldásainak, termékeinek és szolgáltatásainak megismerése, majd marketing akcióterv készítése,
  • Kampányok megtervezése és kivitelezése,
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetéséi kampányaiban, egyéb kampányokban.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: marketing, kommunikáció),
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Hasonló területen szerzett néhány éves, releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési és juttatási csomag,
  • Home office lehetőség,
  • Válághelyzet esetén is stabil háttér.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1077”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.