WORK FORCE KFT.

Jól érzed magad pörgős környezetben, ahol igazi támogató Csapat és a legjobb, a legkellemesebb, modern irodai légkör vesz körül? Szeretnél a jókedvű győztesek közé tartozni? A Work Force Hungary egy erős növekedési pályán lévő komplex HR megoldásokat nyújtó országos digitális szolgáltató, amely immár 18 éve meghatározó szereplője az iparágnak.
Mi a Work Force-nál hiszünk a munkatársaink együttműködésére épülő valóban hatékony működésben, és együtt formáljuk a jövőt.
Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy a számunkra régóta kiemelten fontos régióban Te is csatlakozz bővülő csapatunkhoz

Marketing Specialista

Ezek a feladatok várnak Rád:

• Marketing stratégia tervezése, kidolgozása
• Hatékony marketing lehetőségek feltárása, kiaknázása, alkalmazása
• A cég weboldalának és kommunikációs csatornáinak fejlesztése, kezelése
• Social Media felületeink kezelése, megjelenési folyamatainak kidolgozása, kivitelezése, fejlesztése
• Marketing kampányok tervezése, kidolgozása, menedzselése, valamint PPC hirdetések tervezése és futtatása
• PR feladatok koordinálása, különös tekintettel az írásos dokumentumok megjelenítésére, valamint a médiákkal történő kapcsolattartásra
• Konferenciák, rendezvények szervezésével kapcsolatos teendők ellátása, valamint a Cégcsoport szakmai képviselete ezeken a rendezvényeken
• Kreatív ügynökségekkel folyamatos kapcsolattartás, illetve az együttműködés menedzselése
• Irodáink, megjelenésünk egységes arculatára javaslat kidolgozása, majd megvalósításában aktív részvétel
• Pályázatok, tenderanyagok, ajánlatok előkészítése és kezelése, kapcsolódó szükséges dokumentációk összeállítása
• Új innovatív marketing csatornák megismerése, javaslattétel a bevezetésükre, fejlesztésükre, azok céges implementációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amivel jó, ha rendelkezel:

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Minimum 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat
• Komplex munkaerőkölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozó tevékenységet végző cégnél szerzett gyakorlat előny
• Remarketing, marketing automatizáció, programozott hirdetések, chatbotok alkalmazásában szerzett gyakorlat
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Kreatív, újító személyiség, önálló és talpraesett attitűd

Amit nyújtunk

Amit nyújtunk, hogy jól is érezd magad miközben dolgozol
• Csúcskategóriás laptop és mobiltelefon korlátlan használattal
• Születésnapi szabadság – mert hiszünk abban, hogy ez a nap a Tiéd
• Belépő csomag – hogy minden rendelkezésre álljon a hatékony beilleszkedésedhez
• Home office lehetőség
• Szakmai tréningekben is részesülsz, mert sosem lehet elég jó az ember
• Digitalizált megoldások, melyek megkönnyítik a munkádat
• A kiváló teljesítmény jutalmaként szabad szemmel is jól látható bónuszlehetőségek
• Választható cafeteria rendszer, mert a béren (és bónuszon) kívüli juttatás is fontos
• Fiatalos, vidám csapat
• Az év munkahelye díjjal jutalmazott munkáltató
• Értékeljük a véleményed és a javaslataid, beleszólhatsz a vállalat működésébe – az innováció nálunk kulcsfontosságú

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Cégnév: Work Force Kft.