A CORDIA a Futureal-csoport leányvállalata: lakóingatlanok fejlesztésével foglalkozik. Középtávú célkitűzésünk, hogy a közép-kelet-európai és délkelet-európai régiók vezető lakóingatlan fejlesztő cégévé váljunk. Tevékenységünk jelenleg Budapestre, Bukarestre, Krakkóra és Varsóra terjed ki, de újabb és újabb területek bevonásával folyamatosan szélesítjük tevékenységi körünket. Szívvel-lélekkel azon vagyunk, hogy az általunk épített lakások igazi otthonokká váljanak. Biztonságos, élhető, modern lakásokat építünk, különleges és egyedi építészeti megoldásokkal, amelyek közül több már rangos szakmai díjakkal is büszkélkedhet.

Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgozunk, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem.

Marketing Specialist

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében
  • A vezetőknek az ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll
  • Több kollégánk is 10 éve dolgozik a cégnél
  • Szakmai továbbképzések
  • Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten
  • 10+ projektünk zajlik már a kivitelezési fázisban, több előkészületben
  • Nagy volumenű projektek, minimum 100 lakásos fejlesztések
  • Egyetlen cég Magyarországon, aki a válság alatt is fejlesztett
  • Évente több csapatépítő

Mivel foglalkozol majd:

  • B2B és B2C marketing és kommunikációs feladatok menedzselése
  • Értékesítéstámogató online és offline kampányok kidolgozása
  • Webfejlesztési feladatok, eDM kampányok követése, CRM
  • Folyamatos kapcsolattartás ügynökségi és egyéb külső üzleti partnerekkel
  • Projektmenedzsment

Mit várunk Tőled:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 4-5 év hasonló területen eltöltött tapasztalat
  • Biztos angol nyelvtudás
  • A megfelelő jelölt igazi csapatjátékos, de képes az önálló munkára
  • Office programok megfelelő ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Cordia Management Kft.