SILK SOLUTIONS Kft.

A SILK GROUP Magyarország meghatározó autóipari beszállítója, jelenleg több mint 120 autószalont szolgálunk ki, jelenleg egy kiválóan prosperáló webshopot-ot , illetve egy retail üzlet helyiséggel is rendelkezünk. Csapatunk nagyon fiatalos, ezek mellet pedig hatalmas célokat tűztünk ki magunk elé. Ha Te is szeretnél egy ilyen Csapattag lenni, akkor csatlakozz hozzánk. Nálunk folyamatosak az újítások, innovációk. Mindig tudunk újdonsággal elő rukkolni.

Munkatársat keresünk

Marketing & shop Menedzser

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Cég  értékesítésének maximális támogatása
  • Social Media felületek kezelése(fb, Instagram, Linkdin)
  • Google Kampányok létrehozása, és kezelése
  • Facebook  hirdetések létrehozása,
  • PPC Kampányok
  • Webshop felület kezelése, képek feltöltése,  szöveg írás, megrendelések ügyintézése
  • A shop feltöltése Ügyfelek kiszolgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szeretnél rendszert építeni
  • Szeretnél többet tudni az autókról/ szereted az autókat
  • Proaktív gondolkodású vagy
  • Jól és konstruktívan kommunikálsz írásban és szóban
  • Hosszú távon szeretnél elköteleződni
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Felhasználói Szintű Photoshop
  • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol / Német nyelvtudás
  • Grafikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Felkészült, nagy szakmai tudású csapat tagja lehetsz
  • Hosszú távon szeretnénk rád számítani
  • Elismerés
  • Előre lépései lehetőség
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk
  • Céges Telefon

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7622 Pécs, Verseny utca

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: SILK SOLUTIONS Kft.