Marketing Munkatárs/Marketing Coordinator

Feladatok:

  • Marketing Manager napi munkájának segítése
  • South régióhoz tartozó weboldalak kezelése (Kentico CMS rendszerrel)
  • 2021-ben induló új webolalak kiépítése (Adobe experience manager rendszerrel)
  • Havi hírlevelek küldése (Adestra rendszerrel)
  • Brossúrák, Adatlapok készítése (Indesign, Illustrátor és Photoshop rendszerekkel)
  • Blog és PR cikkek írása
  • Marketing minták gyártatása (SAP rendszerrel)
  • Marketing számlák rögzítése SAP-ba
  • Social media felületek kezelése és tartalom gyártás
  • Havi riportálás a Marketing Menedzser felé
  • Havi webináriumok előkészítése

Feltételek:

  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Creative Cloud ismeretek (Önnálló munkavégzés kiadvány szerkesztés és kép szerkesztéshez)
  • Magas fokú angol nyelvtudás
  • Digital marketingben való jártasság
  • Saját autó
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • Kentico, Adestra, Microsoft Teams, NetX ismerete
  • Utazási hajlandóság a South régió különböző országai között. (Magyarország, Horvátország, Szlovénia, Románia, Szerbia, Bosznia, Görögország)

Amit kínálunk:

  • Multinacionális cég révén folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Önnáló projektek, ötletek megvalósítása.
  • Részvétel külföldi kiküldetéseken.
  • Kedves kollégák, családias irodai környezet.
  • Bejárási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

2367 Újhartyán, Horka dűlő 1.

Jelentkezéshez:

  • Nettó Fizetési igény megjelölése
  • Magyar és angol nyelvű Önéletrajz
Cégnév: Kingspan Kft