Az EUROFAMILY
központi irodájába
keresünk ajkai munkavégzéssel.

    Az EUROFAMILY célja, hogy 51 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 800 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket juttasson el kedvező áron vevőinek, üzlet- és életfilozófiájával példát mutatva és biztonságot adva a környezetünkben élőknek.

Főbb feladatok:

  • Marketing vezető munkájának teljeskörű támogatása
  • Kapcsolattartás az üzletekkel és a partnerekkel
  • Média felületeken való hirdetések előkészítése, szervezése
  • Országos promóciók, pontgyűjtő és hűség programok lebonyolítása
  • Riportok, statisztikák, kimutatások előkészítése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • marketing területén szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • média és nyomdaipari alapismeretek
  • megbízható számítógépes ismeretek (word, excel, PPT)
  • önállóság
  • kiváló szervezőképesség

Amit kínálunk:

  • 4 egymást követő évben elnyert Legjobb Munkahely Díj
  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes bérek
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Ajka, 8400 Hársfa utca 1.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.