Nyugat-Magyarországi élelmiszeripari vállalat munkatársat keres

Marketing munkatárs

munkakörbe.

Feladatok:

  • Aktív hozzájárulás a kereskedelem teljesítményének javításához:
  • Sikeres promóciók előkészítése és lebonyolítása, annak költséghatékony lebonyolítása
  • Folyamatos kommunikáció a kereskedelmi csapat tagjaival.
  • Hatékony POS és egyéb trade kommunikációs eszközök kialakításában való aktív részvétel.
  • Folyamatos kommunikáció a kereskedelmi és marketing csapat tagjaival.
  • Trendek, versenytárs monitoring

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség preferált -marketing területen szerzett diploma előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás
  • 2 éves marketing vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • FMCG területen való jártasság/tapasztalat
  • Kezdeményezőkészség, kreativitás, önállóság
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Hatékony együttműködő készség
  • Jó szervező készség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8500 PÁPA, KISFALUDY utca 2.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Pápai Hús Kft.