HHO AGENT D&E KFT.

A HHO AGENT GROUP Nemzetközi Motortisztító és Részecskeszűrő tisztító vállalat, amely jelen van Magyarországon, Romániában és Bulgáriában 2016- ban kezdte el tevékenykedését.

A legfögbb célja a vállalatunknak, hogy világszerte a lehető legtöbb autót ólyan módon kitisztítsunk, hogy ezek újra jól teljesítsenek és a motor újraéledjen. Folyamatosan tanulunk és fejlesszük magunk, hogy olyan módszereket találjunk és használjunk fel munkánkban amelyek sikerekhez vezetnek és másoknak elönyt hozzanak. Jármű szolgáltatásainkkal arra törekedünk hogy világszerte elérhetővé tegyük és a folyamat közben ügyfeleinknek sok ingyen értéket nyújtsunk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Erős és hatékony online kampányok létrehozása
    • Marketing kampányok menedzselése és az erőforrások hatékony felhasználása
    • Vibráló és mozgató erejű szavakat használva, olyan üzeneteket közvetítesz ügyfeleinknek amelyek arra buzdítják majd őket hogy vásároljanak
    • Meggyöző szöveget írsz
    • Értékesítési csatornákat építesz és menedzselsz
    • Jelentéseket írsz, ellenörződ a kampányokat és optimizálod a konverziót
    • Folyamatos piacfigyelés, üzlet- és brand építés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Min. 2 év eladás vagy marketing tapasztalat amikor kiemelten online értékesítési kampányokat menedzseltél jó eredményekkel?
    • Szeretsz stratégiákra alapozva gondolkodni és érted magad hogy működtess és beíndits dolgokat?
    • Álmodban is marketingen és eladásokon jár az agyad?
    • Szeretsz értékesítési, kreatív szövegeket írni (gyakorlatilag típus és műfajon kivül bármiről írni - cikkek, social media, storyk stb.) és a körülétted lévő emberkék értékelik az amit alkotsz?
    • Könnyen felismered a helyesírási híbákat ha eléd raknak egy ismeretlen szöveget?
    • Kreatív vagy és úgyanakkor nagyon figyelmes a részletekre?
    • Word, Excel, PowerPoint ismeretek
    • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
    • Proaktív, sikerorientált szemlélet

    Jelentkezési határidő: Július 15

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Autóipar területén szerzett akítv, erős tapasztalat és marketing szolgáltatókkal és médiákkal meglévő kapcsolatrendszer előnyt jelent, valamint kereskedelmi érzék.
    • Havi 5 millió Ft-os marketing büdzsé kezelése
    • PR tapsztalat, és Újságírókkal, szerkesztőségekkel való aktív kapcsolat és ismerettség hálózat
    • Agresszív marketing & branding stratégiák ismerete valamint piac oktatásban való tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Fiatalos, együttműködő csapat
    • Inspiráló nemzetközi környezet
    • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető, Külföld

Havi nettó fizetési keret:

190 000 HUF

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

- Fényképes Önéletrajz

- Elöző tapasztalatokról beszámoló vagy tartalom