Munkatársat keresünk

Marketing munkatárs

pozícióba.

Tapasztalt  marketing munkatársat keresünk meglévő és jövőbeli honlapjaink, szolgáltatásaink hirdetéseinek kezeléséhez illetve leendő ügyfelek felkutatásához.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő partnerek megtartása
  • Vevő látogatások lebonyolítása
  • Hírlevelek készítése, kiküldése, hatásának nyomon követése
  • Stratégiai tervezésben való részvétel
  • Honlapok tartalmának elkészítése, frissítése
  • Online marketing gyakorlati ismeretek (weboldal, hírlevél, hirdetés (Adwords, social media kezelés)
  • Email marketing kampányok készítése, menedzselése
  • Piac- és konkurenciakutatások készítése
  • Hirdetési anyagok készítése / elkészíttetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó tárgyalókészség
  • Esetleges korábbi üzletkötési tapasztalat előnyt jelenthet
  • Minimum 3 év online marketing tapasztalat
  • Kiemelkedő ismeretek: Google és Facebook Ads területén
  • E-mail marketing tapasztalat
  • Számítógép felhasználói ismeretek (Excel,Word, Powerpoint)
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Kreativitás
  • Jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SEO, Google Analytics és hírlevél küldő rendszerek ismerete.
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Több éve sikeresen működő és dinamikusan fejlődő cég vagyunk biztos háttérrel.
  • Több projektben változatos munkát tudunk biztosítani.
  • Hosszú távú és biztos munkahelyre talál
  • A megfelelő hozzáállást és szakértelmet kimagasló fizetéssel jutalmazzuk
  • Teljes munkaidős állás

Munkavégzés helye: Miskolc

Céginformáció: www.polilakk.hu

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Polilakk Kft