Terra-Tender Kft.

Munkatársat keresünk

Marketing

pozícióba.

  • Alapítva: 2008
  • Cím: 6725 Szeged, Szentháromság u. 61

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek által felvázolt célok alapján marketing koncepció és budget kidolgozása, marketing terv összeállítása.
  • Kampányok, promóciók kidolgozása, kollégákkal együttműködve, ezek lebonyolítása, üzemeltetése.
  • Online kampány és hirdetés menedzsment.
  • Online tartalomgyártás (hírlevél, blog, grafikai tartalom)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év marketing területen szerzett tapasztalat
  • PPC, SEO ismeret
  • Social Media kampány tervezése megvalósítása
  • Google termékek felhasználó szintű ismerete (Tag Manager, Analytics, Ads)
  • Facebook hirdetéskezelő ismerete
  • Kreativitás, kezdeményező készség
  • Szövegírási és tartalomkészítési készségek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Webáruház vagy weboldal fejlesztési tapasztalat
  • CMS rendszerek ismerete (WordPress, Drupal)
  • Grafikai programok ismerete (Photoshop, AI)
  • Online marketing területen szerzett tapasztalat
  • Programozási ismeret (PHP, javascript, CSS, Bootstrap)
  • PR tapasztalat

Amit kínálunk:

Terra tender Kft pályázatírással és marketing kivitelezéssel foglalkozó több mint 10 éves múlttal fiatalos csapatába kollégát keres.
A cég stabilitását tükrözi, hogy folyamatosan bővülünk mind létszámilag mind ügyfeleknek nyújtott szolgáltatások területén.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6722 Szeged, Szentháromság utca

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát és motivációs levelét.

Cégnév: Terra-Tender Kft.